reklamı kapat

Volkswagen CDO’su IOTA’da

00:37
25 Ocak 2018

Kar amacı gütmeyen bir Blockchain vakfı olan ve “Internet of Things”i temsil eden IOTA vakfı, Volkswagen’in CDO’su Jonahn Jungwirth’in vakfın denetleme kuruluna katılacağını resmen açıkladı.

Ayrıca Bosch da yakın zamanda IOTA için geliştirici hamlelerde bulunmuştu. Bunun yanında vakfın kurul eklemeleri çoğunlukla belirli bir hususu içermemesine rağmen, Robert Bosch Venture Capital’in ortağı Dr. Hongquan Jiang ve Jungwirth’i eklemeleri, “tangle” teknolojisine artan ilginin bir örneği olarak karşımıza çıkıyor.

Ayrıca IOTA’nın geçtiğimiz zamanlarda Microsoft gibi şirketlerle yanlış yorumlanan ortaklık haberlerinin ardından, dijital paranın değeri artış göstermişti.

Hatta geçen ayın sonuna doğru 5.50 dolara kadar çıkan fiyat son zamanlarda belirgin bir düşüş kaydetti. Ancak bu yeni hamlelerle beraber IOTA’nın yine yükseliş eğiliminde olduğu görüyoruz.

Kaynak: cointelegraph.com

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz. Haftanın önemli gelişmelerini takip etmek için e-posta bültenimize Abone Olun

ETİKETLER