X


Uzman Analistlerin Çalışması Ortaya Koydu: Bu 5 Altcoin Shiba Inu’yu Sollayabilir!

Büyük potansiyele sahip 5 altcoin.
19:41
4 Ocak 2022

Popüler meme token Shiba Inu (SHIB), 2021 yılına damga vuran kripto para birimlerinden biri oldu. Fenomen altcoin, performansı ile takipçilerini büyülerken yatırımcıları cezbetti. Parabolik yükseliş arayışlarıan giren yatırımcılar, yeni Shiba Inu’ları aramaya koyuldu. Bu makalede uzmanların Shiba Inu performansını geride bırakabileceğini düşündüğü 5 altcoin’i ele alacağız.

Elrond (EGLD)

Elrond, 2022 için iyi bir Ethereum alternatiflerinden biridir. Shiba Inu kadar heyecan verici gelmese de bir akıllı sözleşme platformu olan Solana’nın en iyi performans gösteren varlıklardan biri olduğunu hatırlayın. Akıllı sözleşmeler, blok zincirinde yaşayan kendi kendien çalışan kod parçalarıdır.

300'den fazla kripto para ile al-sat yapmak, lending ve staking'den kazanç sağlamak için bu linkten Binance'ye üye olabilirsiniz.

En büyük akıllı sözleşme platformu Etheruem, ağ tıkanıklığı ve ağ ücretleri gibi sorunlarla boğuşuyor. Sonuç olarak daha hızlı ve daha ucuz olan çeşitli platformlar pazar payı alıyor. Bu yarışta çok fazla at olmasına rağmen Elrond önemli bir aktör olarak ön plana çıkıyor. Geliştiricilerin platforma çekilmesi senaryosunda bir Shiba Inu performansı olasılıklar arasında yer alıyor.

Serum (SRM)

Akıllı sözleşme platformlarının bu kadar talep görmesinin nedenlerinden biri de gelişen DeFi endüstrisine güç vermeleridir. DeFi sektörü üzerinde bazı kara bulutlar bulunuyor. Düzenlemenin DeFi sektörü üzerinde nasıl bir etkisi olacağı bilinmiyor. DeFi alanı son derece hızlı değişiyor. Bununla birlikte Serum ilginç bir seçenektir. Serum, Solana üzerine inşa edilen bir DEX için yardımcı token görevi görür.

SRM, uzmanların takip listesinde olan bir diğer altcoin’dir. Deneyimli analistlere göre SRM, 2022 yılında parabolik bir yükselişe imza atabilecek potansiyel taşıyor.

Livepeer (LPT)

Merkezsizlik, blok zinciri teknolojisiyle ilgili en heyecan verici şeylerden biridir. Livepeer, bu merkezsiz yaklaşımı video akışına getiriyor. Platform, tüm internet ban genişliğinin %80’inin video akışı tarafından tüketildiğini ve pahalı olduğunu bildiriyor. Video akışının maliyetli kısmı, videoyu farklı cihazlar ve bant genişlikleri için yeniden biçimlendirme işlemidir, buna kod dönüştürme denir.

Livepeer, pahallı donanımlara yatırım yapmak yerine bireylerin yedek bankt genişliklerini kod dönüştürme işlemine katkıda bulunmalarına imkan tanır. LPT bu anlamda önemli bir gelecek için iyi sinyaller veriyor.

VeChain (VET)

VeChain, başka bir gerçek dünya için kripto kullanımı sunar. Tedarik zincirindeki her adımı izlemek ve kolaylaştırmak adına blok zinciri teknolojisini kullanır. VeChain, perakende devi Walmart ile ortaklık çalışması yürütüyor. VeChain’in sağladığı teknoloji ile Walmart içerisinde herhangi bir sorun hızlı bir şekilde kaynağına kadar izlenebilir.

Aynı teknoloji, lük mal üreticileri tarafından sahteciliği önlemek ve tüketici güvenini artırmak adına kullanılıyor. Diğer şirketler bunu tedarik zincrinin her adımında karbon tüketimini takip etmek için kullanıyor. VeChain, sunduğu imkanlar ile 2022 yılında potansiyel barından projeler listesinde yerini buluyor.

Wilder World (WILD)

Wilder World, bu listedeki kripto paralardan daha riskli bir seçenektir. Piyasa değeri sıralamasında 260. sırada bulunan WILD, henüz birçok büyük kripto para borsasında listelenmeyi bekliyor. Bununla birlikte 2022’de iyi performans gösterebilecek bir kripto listesinde en az bir metaverse token’ından bahsetmeseydik bu işte bir yanlışlık olduğu açıkça ortaya çıkardı.

Wilder World Ethereum ağı üzerinde inşa edilmiş bir 5D metaverse’dür. İnsanların NFT’ler oluşturup alım satabileceği bir alandır. NFT’ler, çevrimiçi ögelere sahip olma şeklimizi değiştiren dijital sahiplik sertifikalarıdır. Bu NFT’ler Wilder World’ün metaverse’ünde ve platformun P2E oyunlarında büyük rol oynuyor.

Sorumluluk Reddi: Bu yazıda yer alan bilgiler kesinlikle yatırım tavsiyesi içermez. Yatırımcılar, kripto para birimlerinin yüksek volatilite ve dolayısıyla risk taşıdığının farkında olmalı, kendi araştırmaları doğrultusunda işlemlerini gerçekleştirmelidir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar