X


Uphold’a Üye Olan Herkes $10 Kazanıyor!

Uphold 500,000 Dolar Dağıtıyor..
16:30
21 Kasım 2018
Okuma Süresi: < 1 Dakika

4 yıla yakın bir süredir faaliyetlerine devam eden İsviçre merkezli; kripto para, altın, değerli metal ve döviz gibi varlıkların alış-satışının yapılabildiği piyasadaki en sağlam Kripto Para Bankalarından biri olan Uphold (eski adıyla Bitreserve), yeni bir giveaway (bonus/hediye) programını duyurdu.

Hediye programı çerçevesinde toplamda 500,000 dolar dağıtılacağı belirtiliyor. 10 USD kazanmak için bu linke tıklamalısınız. Linke tıkladıktan sonra “Get me in” butonuna tıklayarak e-posta adresinizi giriniz. Daha sonra e-posta adresinize gelecek linki tıklayarak kayıt olunuz.

Kayıt olduktan sonra yapılması gereken, hesabınıza en az 100 dolarlık bir fon yüklemek. Bu fonu BTC, ETH, Bitcoin Cash veya Bitcoin Gold gibi kripto paralar kullanarak yükleyebilirsiniz. Ayrıca bu fon ile Uphold hesabınızdan isteğinize göre Altın ve Gümüş gibi değerli metal almanız da mümkün; fakat şart değil. Herhangi bir yatırım aracı almak istemiyorsanız, $10’lık hediyeniz hesaba yattığında tüm bakiyenizi istediğiniz kripto para üzerinden geri çekebilirsiniz.

Aşağıda dashboard’da görebileceğiniz ekran görüntüsü mevcut, kullanımı çok basit olan Uphold içerisinde isteğinize bağlı olarak yatırımlarınızı; BTC Card, CNY Card, EUR Card, GBP Card vb. gibi onlarca seçenek ile güvenle saklayabilirsiniz. Eğer beğenirseniz ileriki zamanlarda güvenlik ve kullanım açısından Uphold’u kullanmanızı şiddetle öneriyoruz.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar