reklamı kapat

Hesap Açmadan Kripto Para Alım-Satım Yapabilirsiniz

21 Kasım 2018
 • Coin TürkCoin Türk

Changelly kripto para madencilik havuzu Minergate ekibi tarafından hazırlandı. Uzun bir süredir işlevine devam eden site, herhangi bir hesap açmadan bitcoin ve altcoin takasına izin veriyor. Böylelikle borsalara bağımlı kalmadan kripto paralar arasında takas yapılabiliyor. Ayrıca kredi kartı ile Bitcoin alma seçeneği de mevcut.

Hesap açmadan kripto para alım-satım, Kimlik onayı olmadan bitcoin ve altcoin işlemi yapmak, Kimlik onayı olmadan nasıl bitcoin ve altcoin alırım? Onaysız kripto para al-sat..

Changelly bu hizmeti %0,5 (binde beş) gibi düşük bir komisyon oranıyla yapıyor. Sistemi kullanmak oldukça basit ve kolay, ayrıca sade bir arayüz ile bilgisi olmayanlardan profesyonellere kadar her kesim kullanıcıya hitap ediliyor.

Site ayrıca USD ve EURO bazlı olarak kredi kartıyla satın alma hizmeti de veriyor. Sitenin portföyünde şu anda 100’den fazla kripto para mevcut ve bu kripto paralar arasında anlık olarak hesap veya kimlik onayı olmadan takas yapılabiliyor.

İşlem yapmak için bu linkten sayfaya gidin ve aşağıda görüntülenen ilgili kısımlara satmak ve almak istediğiniz kripto paraları ve miktarı giriniz, sonrasında gelen ekrana almak istediğiniz kripto para için kendi adresinizi yazmanız yeterli olacaktır. İşlem çok kısa süre içerisinde gerçekleşecektir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.


 • Sultharian
  2 sene önce

  Deposit ve withdrawal sürelerini test etme fırsatı olan var mı?

  9
 • tuarec
  2 sene önce

  malesef site calismiyor

  10