reklamı kapat

Ünlü CEO’dan Popüler Altcoin Hakkında 3 Özel İtiraf

Roger Ver'den beklenmeyen Bitcoin Cash itirafı!
18:31
3 Ağustos 2020

Bitcoin.com CEO’su Roger Ver, sadece eski bir Bitcoin destekçisi değil aynı zamanda Bitcoin Cash’in en önemli isimlerinden birisi olarak biliniyor. Roger Ver çok sıkı bir Bitcoin Cash destekçisi olsa ve bu projeden sonra Bitcoin’in aleyhinde açıklamalarda bulunsa da yakın zamanda ilginç bir itirafta bulundu.

Bitcoin Cash’in Üç Olumsuz Yönü

Roger Ver, katıldığı bir etkinlikte yaptığı konuşmasında Bitcoin Cash’in kendi projesi olmasına rağmen bunun bazı eksikliklere sahip olduğunu vurgulayıp dezavantajlarını açıkladı. Ver, en temel problemin işlem limiti olduğunu vurguladıktan sonra bunun Mayıs ayında 25’den 50’ye arttırıldığını belirtti.

Bunun yanı sıra onaylanmayan işlemlerin geri alınamamasının da problem olduğunu belirten Ver, bunun da yatırımcıların ve kullanıcıların canını sıkan bir durum olduğunu vurguladı.

Tecrübeli isim Bitcoin Cash altyapısının olmasa da topluluğunun da büyük bir soruna sahip olduğunu belirterek bunun üçüncü sırada yer aldığını ifade etti. Ver’e göre iş geliştiricileri ve yazılım geliştiricileri arasında devamlı bir düşmanlık var ve bu Bitcoin Cash topluluğunu oldukça kötü etkiliyor.

Bitcoin Cash bu yazının kaleme alındığı an itibariyle 5 milyar doların üzerinde bir toplam piyasa değerine sahip ve en büyük 5. kripto para birimi konumunda. Ver’in değinmediği asıl nokta ise BCH’nin neredeyse yıllardır herhangi bir gelişme gerçekleştirmemiş olması ve projenin yerinde sayması olarak biliniyor.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.