X


Ünlü Analistten Heyecanlandıran Tahmin! BTC, ETH ve Bu 2 Altcoin’de Bu Seviyeler Görülebilir

Ünlü kripto para analisti Bitcoin, Ethereum ve bu iki altcoin için sıradaki seviyeleri açıkladı.
13:40
16 Aralık 2021
Ünlü Analistten Heyecanlandıran Tahmin! BTC, ETH ve Bu 2 Altcoin'de Bu Seviyeler Görülebilir

Popüler bir kripto para analisti ve trader, kripto para piyasasındaki bazı belirsizliklerin ardından bu 4 kripto para birimi için fiyat hedeflerini takipçileri ile paylaştı.

Ünlü Analist Bu 5 Altcoin İçin Hedefleri Belirledi

Credible Crypto kullanıcı adıyla tanının ünlü kripto para analisti, Twitter’dan yaptığı paylaşımlarla Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH) ve takip ettiği iki altcoin için fiyat hedeflerini açıkladı.

İlk olarak lider kripto para birimi Bitcoin‘e bakan analist, BTC’nin son satışların en kötüsünden sağ çıktığını ve yakında tekrar 50.000 doları geçeceğini düşünüyor.

300'den fazla kripto para ile al-sat yapmak, lending ve staking'den kazanç sağlamak için bu linkten Binance'ye üye olabilirsiniz.

“Henüz yeni düşüşler gördüğümüzü sanmıyorum. Yakında 50 binin ortalarına kadar rahatlama bekleniyor. Hem yerel en düşük seviyelerimizi süpürdük hem de teklifler burada 45-47 bin aralığında büyük borsalarda karşılanıyor.”

İçeriğin kaleme alındığı an itibarıyla lider kripto para birimi Bitcoin (BTC), CoinGecko verilerine göre son 24 saatte %0.8’lik artışla 48.817 dolardan işlem görmeye devam ediyor.

Ethereum (ETH)

Ünlü analist Credible Crypto, ikinci olarak altcoin piyasasının nasıl ilerleyeceğini ölçmek için önde gelen akıllı sözleşme platformu Ethereum‘un Bitcoin’e karşı nasıl performans gösterdiğini ele aldı. Analiste göre ETH/BTC paritesinde 0.070 ila 0.080 aralığının üzerinde bir kırılmanın altcoin’ler için iyiye işaret olacağını belirtti ve şöyle söyledi;

“Birçoğu, alternatifler konusunda hala yükselişte olup olmadığımı soruyor, hiçbir şey değişmedi ama geri aldığımız aylık bir seviye olduğunu anlamalısınız.

Alternatifler önümüzdeki haftalarda bir miktar olumsuzluk görebilir, ancak HTF [yüksek zaman çerçevesi] yeşil’in üzerinde yükselişini sürdürüyor.”

Popüler kripto para birimi Ethereum son 24 saatte %4’ün üzerinde bir artışla 4.045 dolardan işlem görmeye devam ediyor.

Polygon (MATIC) ve Hedera (HBAR)

Ünlü analist listesinde 3. sırada ölçekleme çözümü protokolü Polygon‘a (MATIC) yer verdi. Credible Crypto, altcoin vahşi bir fiyat dalgalanmasına maruz kaldığını belirtti ve paylaşımında şu ifadelere yer verdi;

“Ben buna ‘Korku Alıcısı Bölüm 2’ diyorum. İyileşmemiz, yükseklerin başka bir düşüş eğilimi gösteren SFP’si [salınım hatası paterni] ile sonuçlandı. Bence 1,35 dolardan başka bir girişimde bulunmadan önce konsolide oluyor.”

Popüler kripto para birimi MATIC, geçtiğimiz ay boyunca 1,45 dolardan başlayıp 2,58 dolara kadar yükseldi. İçeriğin kaleme alındığı an itibarıyla popüler kripto para birimi son 24 saatte %6’lık artışla 2.12 dolardan işlem görüyor.

Analistin listesinde sonuncu sırada hisse kanıtı kanıtı kamu ağı olan Hedera (HBAR) yer alıyor. Analist Hedera fiyatın yakında yükselmesini beklerken, HBAR’ın 0,30 doların altına düşmesinin bu rakamın yeni bir yukarı direnç noktası olarak hareket edebileceği anlamına geldiğinin altını çizdi.

HBAR, günlük olarak klasik bir yükseliş işareti sergiliyor, bu da önümüzdeki günlerde piyasanın geri kalanıyla birlikte bir miktar rahatlama göreceğimizi gösteriyor.

Bununla birlikte, 0,30 dolar civarında kaybedilen haftalık destek şimdi direnç olarak hareket edebilir. Şimdilik 0,26 ABD doları ve üzerini hedefliyoruz.”

HBAR, haftalık en düşük seviyesi olan 0.22 dolardan sekti ve gün içinde yaklaşık %10 artışla 0.26 dolara yükseldi.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar