X

Ünlü Analist: “Ethereum Rakibi Rekor Seviyeye Çıkacak”! Bu Altcoin’de Büyük Bir Artış Bekliyor

Ünlü analist bu iki altcoin'de büyük patlama bekliyor.
12:35
19 Kasım 2021
Ünlü Analist: "Ethereum Rakibinin Rekor Seviyeye Çıkacak"! Bu Altcoin'de Büyük Bir Artış Bekliyor

Yaygın olarak takip edilen bir kripto para analisti ve trader, bir Ethereum rakibinin tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşacağını ve başka bir altcoin‘in patlayıcı bir ralli yaşayacağını tahmin ediyor.

Terra (LUNA) ATH’a Ulaşacak

Smart Contracter olarak bilinen takma adlı kripto para analisti ve trader, katman 1 (L1) blok zincirinin yerel tokeni Terra‘nın (LUNA), mevcut seviyelerden yaklaşık %66 oranında değer kazanabileceğini ve tüm zamanların en yüksek seviyesine (ATH) ulaşabileceğini öngörüyor.

Ünlü analist LUNA hakkındaki tahminlerini açıkladı ve şunları söyledi;

Kredi kartıyla bitcoin ve kripto para satın almak için Cex.io'ya bu linkten üye olarak komisyon avantajlarından yararlanabilirsiniz.

“1. Katman yarışları bence henüz bitmedi, bu yüzden LUNA‘nın yeniden artışa geçeceğini ve tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşacağını düşünüyorum. ATH ve 70 dolar kadar [kesinlikle] masada.”

Nedir bu katman 1 blok zincirleri? Katman 1 blok zincirleri, kapasite ve hızı artırmak için protokol kurallarının doğrudan değiştirilebildiği merkezi olmayan ağlardır.

Popüler kripto para birimi Terra (LUNA), içeriğin kaleme alındığı an itibarıyla CoinMarketCap verilerine göre son 24 saatte % 1.12’lik düşüşle 41.93 dolardan alım satım işlemi görmeye devam ediyor.

Curve (CRV) “Muhteşem” Bir Çıkış İçin Hazır

Smart Contracter ayrıca, merkezi olmayan finans platformu Curve‘nin (CRV) yönetişim token’ının, Bitcoin (CRV/BTC) ile eşleştirildiğinde yılın büyük bir kısmında dar bir aralıkta işlem gördükten sonra “muhteşem” bir çıkış için hazır olduğunu söylüyor.

“CRV/BTC bütün bir yıldır üsleniyor, üs ne kadar uzunsa artış da o kadar yüksek olur. Bu çıkış muhteşem olacak”

Ünlü analist, tahminlerine ek olarak hafta başlarında yaptığı başka bir açıklama ile Curve Dao Token‘ı satın aldığını açıkladı.

İçeriğin kaleme alındığı sırada popüler şaka para birimi Curve (CRV), CoinMarketCap verilerine göre son 24 saatte %1.91’lik bir artışla 4.13 dolardan alım satım işlemi görmeye devam ediyor.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar