reklamı kapat

Tron (TRX) Hangi Borsalarda Listelenecek?

TRX token'ı iki borsada daha işlem görecek.
4 Aralık 2018
  • Serhat AntSerhat Ant

TRX BitMart ve ABCC borsalarında listeleniyor. ABCC kullanıcılarını bir de promosyon sürprizi bekliyor.

Tron – BitMart partnerliği sonucu TRX borsada listelenecek. BitMart borsasında an itibariyle 161 işlem çifti yer alıyor.

120’den fazla ülkede aktif olan, 12 dil desteğinin bulunduğu ve yeni yeni ismini duyurmaya başlayan ABCC de TRX token’ını listeleyecek. Borsa yaklaşık 40 milyon dolar günlük işlem hacmine sahip. Tron aynı zamanda TRX işlemlerini teşvik etmek için ABCC kullanıcılarına özel bir promosyon başlattı. İki haftalık promosyonun detaylarına göz atalım…

3 Aralık – 10 Aralık tarihleri arasında borsa kullanıcılara TRX listeleme bonusu verecek. Borsaya yeni üye olan kullanıcılar, en az 15 bin TRX yatırması halinde 4 USDT ödül kazanacak. 5 Aralık – 12 Aralık tarihleri arasında da “ABCC İşlem Stratejisi Yarışması” düzenlenecek. Yarışmanın kazananı 2.000 USDT, 2. 1.000 USDT alacak. 3-10 arasında sıralananlar 1.000 USDT’yi, 11-20 arasındakiler 500 USDT’yi bölüşecek.

Tron ve ABCC’nin sürprizleri bunlarla da bitmiyor. Zira 10 Aralık – 17 Aralık tarihleri arasında bir kampanya daha düzenlenecek. Bu kampanya kapsamında toplam işlem hacmi 20 bin TRX’i aşan kullanıcılar TRX token’ları ile ödüllendirilecek. Burada da “parayı veren düdüğü çalar” kuralı işleyecek ve birinci tam 200 bin TRX’lik ödülün sahibi olacak. İkinciye 100 bin TRX gidecek ve 3-10 arasında sıralananlar 100 bin TRX’i aralarında paylaşacak. 11-20 arasındakiler ise 50 bin TRX’i paylaşacak.

Kaynak: blokt.com

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

ETİKETLER