f THORChain (RUNE) Fiyatı Neden Yüzde 70 Arttı! Altcoin Rallisi Sürecek Mi? › COINTURK

THORChain (RUNE) Fiyatı Neden Yüzde 70 Arttı! Altcoin Rallisi Sürecek Mi?

Özet

  • RUNE Coin fiyatı son Delphi Digital raporundaki olumlu verilerle artış yaşadı.

  • Yükseliş bekleyen yatırımcılar için 1,5 dolar üstü kapanışlar son derece önemli.

  • Fiyat eğer 1,7 dolar direncini aşabilirse 5 doları hedefleyebilir. Tersi senaryoda 1,5 dolar desteğinin kaybı 1,2 dolara kadar düşüş getirebilir.

  • Piyasaya etkisi: Pozitif
20:20
15 Ağustos 2023

RUNE fiyatı yazı hazırlandığı sırada 1,53 dolarda bulunuyor ve haftalık bazda yüzde 70 civarında artış yaşadı. Bitcoin ve çoğu altcoin sakin kaldığı için yatırımcılar böylesine büyük bir hareketin sebebini merak ediyor. Özellikle günlük traderların aradığı hareketlilik RUNE Coin fiyatında devam edecek mi? Güncel veriler neye işaret ediyor?

RUNE Coin Fiyatı Neden Arttı?

THORChain (RUNE) fiyatı son yedi günde yaklaşık %70 artarak önemli bir diyagonal direnç çizgisinden çıktı. Haftalık ve günlük zaman dilimlerinden gelen okumalar, yeni bir yılın en yüksek seviyesine ve hatta ötesine daha büyük bir hareketin devam edebileceği fikrini destekliyordu.

RUNE fiyatı 14 Haziran’da 0,78 dolarlık yerel dibe ulaştığından beri artış gösterdi. Artış başlangıçta kademeli olsa da, fiyat Ağustos başında daha yüksek bir dip oluşturdu ve ardından yükseliş hızı arttı. Geçtiğimiz 7 gün içinde RUNE fiyatı yaklaşık %70 oranında arttı.

Artış, Delphi Digital’in temellerinin ve kullanıcı ilgisinin güçlendiğini belirten olumlu bir raporundan kısa süre sonra başladı.

RUNE Coin Grafik Yorum

Günlük RSI devam eden artışı destekliyor. Bununla birlikte 1,7 dolar seviyesinde gelen ret önceki azalan direnç çizgisini doğrulayacak bir düşüşe yol açabilir. Hat şu anda 1,20 dolar seviyesinde ve fiyat 1,53 dolarda bulunuyor. Haftalık zaman dilimindeki teknik analiz, günlük olanla aynı hizada. Bunun nedenleri çoğunlukla fiyat hareketiyle ilgilidir.

RUNE fiyatı uzun vadeli 1,50 dolarlık direnç alanının üzerinde kapanışlar yapmaya devam ediyor. Yükseliş için ilk şart yazı hazırlandığı sırada fiyatın yaklaştığı bu bölgeyi korumasıdır. Bu, 2021’in başından bu yana aralıklı olarak hem direnç hem de destek olarak hareket ettiği için çok önemli bir alan. Bu nedenle, bunun üzerinde kapanış, günlük zaman diliminin yükseliş okumalarını doğrulayan belirleyici bir yükseliş işareti olabilir.

RUNE fiyatı 1,50 doların üzerinde kapanırsa, 5 dolarlık uzun vadeli bir direnç çizgisine yükselebilir. Bu, mevcut fiyattan ölçüldüğünde %220’lik bir artış anlamına geliyor. Buna rağmen 1,7 dolar direncinin kırılamaması 1,2 dolara kadar (1,5 dolar altı kapanışlarda) düşüşü tetikleyebilir.

Haberlerimizi Telegram, Instagram, Facebook, Twitter ve Youtube hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar
OKUYUCU YORUMLARI