X


THETA Coin Nasıl Alınır?

2020 yılına damga vuran video ve e-spor odaklı kripto para THETA nedir?
11:44
16 Eylül 2020

THETA Coin, merkeziyetsiz video ve canlı yayın platformunun kendi kripto para birimidir. THETA token nedir sorusu özellikle 2020 yılında THETA coin fiyatında görülen önemli artış sonrasında çok fazla dile getirildi. THETA coin grafik bilgilerine bakıldığında da bu kripto paranın 2020 yılında yaklaşık olarak %800 artış elde ettiği ve rekor üzerine rekor kırdığı görülebiliyor.

Peki gerçekten de THETA token nedir ve neden THETA token yorumları bu kadar olumlu?

THETA Coin Nedir?

THETA Coin aslında yeni nesil video ve canlı yayın paylaşım platformunun kripto parası olarak ifade edilebilir. Blockchain tabanlı uçtan uca (end-to-end) merkeziyetsiz video platformu olarak bundan önceki senelerde sektöre giriş yapan THETA’nın patlama noktası ise 2020 yılı oldu. THETA Coin fiyatı özellikle YouTube’un kripto para odaklı videoları yasaklamasından ve THETA’nın Samsung ile ortaklık imzalamasından sonra değişti.

Kullanıcılar izledikleri videolar karşılığında THETA Coin kazanabiliyor ve buna ek olarak farklı özellikler için de bu kripto para kullanılabiliyor. Yani THETA Coin yorumlarının büyük bir kısmı video ile canlı yayın sektörünün ilerlemesine yönelik gibi gözüküyor. Eğer yayıncılık sektörü devam ederse THETA Coin de bu ekosistemin önemli bir parçası olmayı sürdürecektir.

THETA Coin’in sahip olduğu özellikler arasında bunun Ethereum ağı tabanlı olması ve sadece video platformlarına değil aynı zamanda e-spor sektörüne yönelik olması da yer alıyor. Bu da devamlı olarak büyüyen e-spor sektörünün verdiği ivme ile beraber THETA Coin fiyatının da artabileceğine işaret ediyor.

THETA Coin Yorum

Theta coin grafik bilgilerine bakıldığında bunun toplam piyasa değerine göre en büyük 38. kripto para birimi olduğu görülüyor. 0,52 dolarlık birim fiyata sahip olan THETA’nın 22 Mart tarihinde 0,07 dolara kadar gerilediği biliniyor. Bu da THETA token yorumlarının neden böylesine olumlu olduğunu göstermekte.

Peki böylesine gelecek vaat eden THETA Coin satın almak için ne yapmak gerekiyor? THETA Coin satın alma işlemi kolaylıkla Binance kripto para borsası üzerinden gerçekleştirilebilmekte. Binance hem sunduğu güvenlik hem de likidite ile bu konuda lider borsalardan birisi olarak biliniyor.

THETA Coin Nereden Alınır?

THETA Coin Binance üzerinden aşağıdaki birkaç adımı takip ederek kolaylıkla satın alınabilir:

  • THETA satın almak için ilk olarak borsaya TL bakiyesi atmak veya bunun yerine kullanılabilecek bir kripto para almak gerekiyor. Bunun için ilk önce Binance ana sayfasına girip, sol üstte yer alan “Kripto Al” seçeneğinden “Kredi/Banka Kartı” sekmesine tıklayın.
  • Açılan sekmede ne kadar TRY ile işlem yapmak istediğiniz seçip, Coin kısmından Tether’i yani USDT’yi işaretleyin.
  • USDT aldıktan sonra yine sol üstteki “Al-Sat” seçeneğini önizleyin “Klasik” sekmesine tıklayın.
  • Açılan kısımda sağ üstten USDT sekmesini seçerek, arama butonuna THETA yazın ve altta açılan THETA /USDT çiftini seçin.
  • Daha sonra ortadaki “THETA AL” sekmesine gelip, almak istediğiniz miktarı girin.
  • İstediğiniz miktarı girin ve işleme onay vererek THETA alma işlemini tamamlayın.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar