reklamı kapat

Teknik Direktör Şenol Güneş’ten Dijital Para Yorumu!

Şenol Güneş, dijital paralar hakkında ne düşünüyor?
17:11
20 Ağustos 2020

Kripto para birimlerinin Türkiye içerisinde elde ettiği popülerlik son hız yoluna devam ediyor. Galatasaray gibi önde gelen futbol kulüplerinin kendi token’larını piyasaya sürerek kripto para sektörüne resmen girmelerinden sonra şimdi de A Milli Takım önemli bir sponsorluk ile gündeme geldi.

Türkiye’nin tanınan kripto para borsalarından BtcTürk’ün A Milli Takım Ana Sponsoru olduğu açıklandı ve bu açıklamanın ardından A Milli Takım Teknik Direktörü Şenol Güneş de “dijital paralar” hakkında bir açıklamada bulundu. Şenol Güneş canlı yayında yaptığı açıklamada, dijital paraları daha önce de duyduğunu belirtti.

Şenol Güneş Dijital Paraları Yorumladı

Güneş, “para işinden anlamadığını” ancak yine de geçmişte birkaç antrenör arkadaşının dijital para aldığını vurguladı. Arkadaşlarına “paranın nerede olduğunu” soran Güneş, bunun dijital olduğu cevabını aldıktan sonra dijital para işinin gizemli olduğunu düşünmeye başladığını vurguladı.

“Bu gizemi güven ve sevgiyle birleştirmek gerek” açıklamasında bulunan Güneş, “dijital parayı hem gizemli hem de güvenli görüyorum. ” ifadesi ile aslında bu sektöre yeşil ışık yaktığını gösterdi. Kripto para birimleri kesinlikle Türkiye‘de önemli bir gelişme kaydetti ve hala da ilerlemeye devam ediyor.

Küresel ölçekte kripto paralara en çok ilgi gösterilen ülkelerden birisi haline gelen Türkiye, atılan yeni adımlar ve önemli sponsorluklar ile daha da adını duyuracak gibi gözüküyor.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.