f Son Dakika: Kripto Para Borsası Binance'den Vadeli İşlemlerde Meydana Gelen Soruna İlişkin Açıklama › COINTURK

Son Dakika: Kripto Para Borsası Binance’den Vadeli İşlemlerde Meydana Gelen Soruna İlişkin Açıklama

Özet

  • Kripto para borsası Binance, Twitter hesabından yaptığı bir paylaşım ile bir son dakika duyurusu yaptı.

  • Binance, vadeli işlemlerde yaşanan sorunun farkında olduklarını ve ekibin sorunu çözmek için uğraştığını belirtti.

  • Vadeli işlemlerde meydana gelen soruna ilişkin bir bilgilendirme yapan Binance, dakikalar sonra yaptığı yeni bir paylaşım ile vadeli işlemlerdeki sorunun çözüldüğünü ve alım-satım işlemlerinin yeniden başlatıldığını duyurdu.

  • Piyasa etkisi: Nötr
12:03
12 Eylül 2023

Kripto para borsası Binance, resmi Twitter hesabından yaptığı bir paylaşım ile bir son dakika duyurusu yaptı. Borsada yaşanan soruna ilişkin bir bilgilendirme yapan Binance borsası, platformda vadeli işlemleri etkileyen soruna ilişkin yaptığı bilgilendirmeden sonra dakikalar içerisinde yeni bir paylaşım yaptı ve platformdaki sorunun çözüldüğünü belirtti.

Binance’den Son Dakika Duyurusu

İşlem hacimleri bakımından global ölçekteki en büyük kripto para borsası olan Binance, resmi Twitter hesabından bir paylaşım yaparak bir son dakika duyurusu yaptı. Binance, sabah saatlerinden bu yana borsada yaşanan soruna ilişkin bir bilgilendirme yaptı.

Kripto para borsası Binance, ekibin sorunu çözmek için uğraşmakta olduğunu belirtti. Ayrıca Binance tarafından yapılan açıklamaya göre sorunu çözülmeye çalışılması nedeniyle USDT-Marjinli vadeli işlemlerin şu anda kullanılamıyor.

USDT-Marjinli Vadeli İşlemler Kullanılamıyor

Borsada yaşanan sorunlara ilişkin bir bilgilendirme yapan kripto para borsası Binance, ekibin sorunu çözmekle uğraştığını ve USDT-Marjinli vadeli işlemlerin şu anda kullanımda olmadığını belirtti. Binance, Twitter hesabından yaptığı paylaşımında şu ifadelere yer verdi:

“Binance’te vadeli işlemleri etkileyen bir sorun olduğunun farkındayız. Bu sorunu mümkün olan en kısa sürede çözmeye çalıştığımız için USDT-Marjinli vadeli işlemler şu anda kullanılamıyor. Yeni güncellemeler burada paylaşılacaktır.”

Öte yandan kripto para borsası Binance, söz konusu paylaşımı yaptıktan dakikalar sonra yeni bir paylaşım yaparak vadeli işlemlerde yaşanan sorunun çözüldüğünü duyurdu. Yapılan resmi açıklamada, borsadaki alım-satım işlemlerinin yeniden başlatıldığı ifade edildi.

Haberlerimizi Telegram, Instagram, Facebook, Twitter ve Youtube hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar
OKUYUCU YORUMLARI