Son Dakika: Coinbase Bu Altcoini Listeleyecek! Binance Borsasında Var!

Binance borsasında işlem gören bu altcoin yakında Coinbase borsasında da işleme açılacak. Peki tarih ve saat ne?
21:49
15 Ağustos 2022
Okuma Süresi: 2 Dakika

Binance borsasında hali hazırda işlem gören bir altcoin ABD’nin en büyük kripto para borsasında listeleniyor. Coinbase tarafından yapılan listeleme duyuruları altcoin fiyatına genellikle direkt etki ettiği için bu kripto parada da ani hareketlenmeler olabilir. Peki listeleme ne zaman yapılacak? Saat ve diğer detaylar haberimizde.

Coinbase Listeleme Haberi

Coinbase borsasının resmi Twitter hesabından birkaç dakika önce yapılan paylaşıma göre Celer Network (CELR) listeleniyor. Yarın yapılacak listeleme Türkiye saatiyle 19:00’da olacak. Bugün itibariyle yatırımcılar Ethereum ağını kullanarak CELR varlıklarını Coinbase borsasına taşıyabilir. Duyuruya göre gerekli likidite koşulları oluştuğu taktirde tarih ve saatte herhangi bir erteleme olmayacak.

Bugün 0,025 dolara kadar düşen CELR yazı hazırlandığı sırada listeleme haberinin de etkisiyle 0,027 dolardan alıcı buluyor.

Celer Network (CELR)

CELR yazı hazırlandığı sırada 0,0264 dolardan alıcı buluyor. 10 milyar maksimum arzı olan CELR token bunun %71’ini dolaşıma soktu. Yaklaşık 187 milyon dolar piyasa değeriyle en büyük 152’nci kripto paradır. Coinbase listeleme haberiyle birlikte artmaya başlayan işlem hacmi %57 artışla 37 milyon dolara ulaştı. Binance, Gate, KuCoin ve PancakeSwap gibi birçok kripto para platformunda yatırımcılar CELR alabiliyor. İşlem hacminin %33’lük kısmı ise Binance borsasındaki USDT paritesindedir. Binance borsası bu altcoini BUSD, BTC, ETH, USD ve BNB gibi birçok paritede listelemişti.

Farklı blockchain platformlarının birbiri ile iletişimini kolaylaştırmayı hedefleyen Celer Network, bir ölçeklendirme çözümüdür. 2018 yılında başlatılan projenin kurucuları Mo Dong, Junda Liu, Xiaozhou Li ve Qingkai Liang daha önce Google ve Microsoft gibi önemli firmalarda görev aldı. Celer Inter-chain Message SDK ile geliştiriciler zincirler arası yerel dApp’ler oluşturabilir. Blockchain tabanlı farklı uygulamaları tek bir zincirden tek işlemli bir UX’in basitliği ile sunduğu için önemli bir ihtiyaca da çözüm üretiyorlar.

16 Mart tarihinde 0,001014 dolara kadar düşüş yaşayan CELR fiyatı 26 Eylül tarihinde 0,1987 dolara ulaşarak ATH seviyesini belirledi. Popüler altcoin bugün ATH fiyatının %86 altında alıcı bulmaktadır.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar