X


Son Dakika: Bu Şaka Coini Yeni Anlaşmayı Duyurdu! Fiyatı Yükselişe Geçti!

Son dakika olarak duyurulan anlaşma fiyatı hızla yükseltiyor.
20:43
23 Kasım 2021

Dogecoin (DOGE) öncülüğünde bu yıl zirveye ulaşan şaka coin piyasaları yeni yıldızlar da doğurdu. Shiba Inu (SHIB) gibi rakipleri ise o kadar güçlendi ki, birkaç günlüğüne de olsa Dogecoin’i katlederek sıralamada gerisine attı. Dogecoin katili olarak doğan diğer bir altcoin ise Floki Inu (FLOKI)’dur.

Floki Inu (FLOKI) Yeni Anlaşma

Kısa süre önce sosyal medya hesabından yeni ortaklığını duyuran FLOKI, Serie A takımı SCC Napoli ile anlaştı.

300'den fazla kripto para ile al-sat yapmak, lending ve staking'den kazanç sağlamak için bu linkten Binance'ye üye olabilirsiniz.

Ortaklık anlaşmasıyla birlikte %10’un üzerinde artan Floki Inu (FLOKI) fiyatı 0.0001949 dolara kadar yükseldi. Ancak fiyat halen Kasım ayı başında ulaştığı 0.00033 dolarlık ATH bölgesinden uzak görünüyor. Buna rağmen haberin etkisiyle Gateio borsasında kısa süreliğine de olsa 0.0002072700 dolar seviyesi görüldü. Toplam hacmin %34’ünü temsil eden borsa paritesinde fiyat yazı hazırlandığı sırada 0.0001989265 bölgesinde bulunuyor.

Floki Inu (FLOKI) Anlaşmasının Detayları

Floki, kulübün yeni forma arkası reklam sponsoru olacak. Floki’nin dünya çapında ana akım medyada gördüğü ilgiye dikkat çeken SSC Napoli, dünya şampiyonu boksör Tyson Fury ile yapılan anlaşmayı hatırlattı. Floki‘nin küresel tanıtımında büyük katkı sağlayacak bu anlaşmalar elbette direkt olarak fiyatı da etkiliyor.

Floki Inu pazarlama departmanından şu açıklamalar yapıldı:

“Floki’yi insanların kripto para birimi olarak tanımlamayı seviyoruz. Dünyanın en bilinen ve en çok kullanılan kripto para birimi olma planlarımızda, kulübün harika bir geçmişe ve harika bir hayran kitlesine sahip küresel bir marka olduğu göz önüne alındığında, SSC Napoli önemli bir varlığı temsil edecek. Onlarla çalışmaya başlamak ve SSC Napoli’yi sahada desteklemek için sabırsızlanıyoruz”.

SSC Napoli‘den Serena Salvione şunları söyledi:

“SSC Napoli ve Floki, güçlü değerleri ve benzer büyüme hedeflerini paylaştıklarını keşfettiler. Son yaptığımız anlaşmanın her zaman yenilikçi ortaklıklara girme ve yeni trendlerin, yeni ürünlerin sınırında olma taahhüdümüzü güçlendirdiğine inanıyoruz”.

Saha içi reklamları ve formadaki Floki logosunu kapsayan anlaşma hemen yürürlüğe sokulacak.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar