X


Sıcak Gelişme: Dash Fiyatında Büyük Yükseliş

Başka bir şirketle yapılan önemli bir ortaklık altcoin’lere daima avantaj sağlamıştır. Dash yaptığı ortaklıkla piyangoyu tutturan son altcoin oldu.
14:53
28 Ağustos 2018
Okuma Süresi: 2 Dakika

Gizlilik odaklı kripto para Dash yeni bir ortaklık duyurusunun ardından bugün %27’lik bir yükseliş kaydetti.

Venezuela’da düzenlenen bir konferansta Kripto Mobile Corporation (KRIP) Dash’le özel bir ortaklığa giriştiklerini duyurdu. Ortaklık kapsamında Latin Amerikalı müşterilerin hedef kitlesi olduğu kripto para merkezli yeni telefonlar üretilecek. Latin Amerikalılar günlük işlemlerinde kripto para kullanabilecek ve elverişli bir şekilde kripto para satın alabilecek.

Yeni telefonlarda Dash ekosistemi tamamen yüklü bir şekilde gelecek. Dash cüzdanının yanı sıra Dash göndermenin ve harcamanın mümkün olduğu Bitrefill (dünyanın en büyük kripto para ön ödemeli telefon şirketi) gibi partner uygulamalar da pakete dahil olacak.

Dash Küresel İş Geliştirme başkanı Bradley Zastrow ortalığa dair şöyle konuştu:

Hepimiz itibari para ödemelerinin çok zaman aldığını, pahalıya mal olduğunu ve kripto paraların özellikle hiper enflasyonun yaşandığı ve kripto paraların daha az volatil olduğu ülkelerin vatandaşları için gerçek anlamda bir fark yaratabileceğini biliyoruz. Özellikle Caracas’taki Dash topluluğunun çalışmaları sonucu 800 satıcı Dash kabul edecek. KRIP ortaklığıyla da herkese Dash satın alma, depolama ve harcama fırsatı vererek bu büyümeyi hızlandıracağız.

KRIP telefonu kullanıcıları ayrıca Caracas’taki Dash topluluğunun oluşturduğu müşteri servisine erişebilecek. Dash’in InstantSend (hızlı gönderim) teknolojisiyle de kredi/debit kartı işlemiyle aynı sürede ve daha ucuz Dash işlemleri yapabilecekler. Bitrefill uygulamasıyla ise fatura ödeme, e-alışverişler için hediye kartı ve online oyunlar gibi her tür alışverişi uygun bir şekilde yapabilecekler.

Dash haberimizin hazırlandığı sırada CoinMarketCap’e göre günlük %27,13 yükselişle 185,93 dolardan işlem görüyor ve 1,53 milyar dolar piyasa değeriyle 13. sırada yer alıyor.

Kaynak: ethereumworldnews.com

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar