Shiba Inu’dan Bir Gizemli Paylaşım Daha: Ufukta Neler Var?

Shiba Inu (SHIB) resmi Twitter hesabı, gizemli bir video yayınlayarak yine topluluğu heyecanladırdı. Yoğun bir proje ekosistemine dönüşen SHIB, meme coin imajından kurtulmak istiyor.
20:00
31 Temmuz 2022
Okuma Süresi: 2 Dakika

 Shiba Inu (SHIB) resmi Twitter hesabı, gizemli bir video yayınlayarak yine topluluğu heyecanladırdı. Yoğun bir proje ekosistemine dönüşen SHIB, meme coin imajından kurtulmak istiyor.

Metaverse Projesi, Adım Adım Yaklaşıyor

SHIB ekibi tarafından yayınlanan videoyu yorumlayan bazı topluluk üyeleri, logonun Ninja kaplumbağalardan birini tasvir ettiğini öne sürdü. Diğer kullanıcılar bir hazine sandığı gördüklerini iddia ettiler. Uzmanlara göre video, büyük olasılıkla Shiba Inu’nun uzun zamandır beklenen metaverse projesiyle ilgili. Daha önce bildirildiği üzere, ekip kısa süre önce dünyanın en büyük görselleştirme stüdyolarından biri olan ve “Wonder Woman”, “Avengers: Infinity War” gibi bir dizi gişe rekorları kıran film üzerinde çalışan The Third Floor (TTF) ile ortaklık kurmuştu. The Thir Floor, yaklaşmakta olan metaverse projesinin sanal ortamlarını tanımlamaktan sorumlu olacak. 20 Temmuz’da Shiba Inu Twitter hesabı, bir fırtına sırasında palmiye ağaçlarını gösteren başka bir video yayınlamıştı. Bu paylaşıma yanıt olarak, ünlü oyun geliştiricisi William Volk projede büyük müjdenin geldiğini tweetledi.

California merkezli video oyunu yayıncısı Activision Santa Monica’da teknolojiden sorumlu başkan yardımcısı olan Volk, Kasım ayında Shiba Inu ekibine danışman olarak katılmıştı. Bu ayın başlarında, Shiba Inu proje lideri Shytoshi Kusama, meme coin ekosisteminin bir parçası olacak yeni bir stablecoin’in yolda olduğunu ima etti. Stablecoin, büyük olasılıkla bu yıl içinde piyasaya sürülebilir. Kusama, projenin Shiba Inu’nun web portallarını yeniden tasarlamaktan sorumlu olacak yeni geliştiricileri bünyesine katmayı başardığını da ortaya koydu. Videoya yanıt olarak, birçok topluluk üyesi Shibarium hakkında sorular sormaya başladı, ancak çok beklenen 2. katman çözümünün ne zaman kullanıma sunulacağı belirsizliğini koruyor.

SHIB Benimsenmesi, Devam Ediyor

Meme coin’lere yönelik eleştiriler devam ederken, Shiba Inu (SHIB) son zamanlardaki hamleleriyle farklı olduğunu kanıtlamaya çalışıyorSHIB ekibi, son dönemlerde meme coin’in kullanımını artırmaya odaklanıyor. SHIB, meme coin imajından kurtulmak için birçok projeyi hayata geçirdi.

Binlerce işletme tarafından ödeme olarak kabul edilen ve dünyanın en iyi borsalarında listelenen Shiba Inu, değerini kanıtlamak için metaverse, merkeziyetisz borsa ve oyunlara odaklanırken John Richmond gibi dev şirketlerle ortaklıklar kurdu.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar