Shiba Inu (SHIB) Tahmini: Shibarium 1 Milyon Cüzdana Ulaştı, VC Spectra (SPCT) %212 ROI Sağladı 

14:00
8 Eylül 2023
Sorumluluk Reddi: Bu makale sponsorlu bir yazıdır. CoinTürk, bu makale içeriğinde geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir ve sorumlu tutulamaz. CoinTürk, bu sponsorlu yazıda adı geçen şirket ve şirketin sunduğu ürün veya hizmetlerle ilgili olarak okuyucuların kendi araştırmalarını özenle yapmalarını şiddetle önermektedir.

Shiba Inu (SHIB) ağ faaliyetlerini artırmasına rağmen yavaş bir fiyat hareketiyle karşı karşıya. Öte yandan, iddialara göre VC Spectra (SPCT), sert ve zorlu teknoloji ve blok zinciri sektörlerinde hesaba katılması gereken bir güç olduğunu olabilir.  

Şu anda yatırım seçeneği olarak değerlendirilebileceği iddia edilen VC Spectra (SPCT), ilk yatırımcıların %212,5 yatırım getirisi elde ettiği halka açık ön satış aşamalarındaki yüksek kâr potansiyeli nedeniyle Shiba Inu’dan (SHIB) daha iyi performans gösteriyor olabilir. 

Shibarium Lansmanının Ardından Shiba Inu (SHIB) İçin Umut 

Shiba Inu (SHIB), Shibarium’u bir meme olmaktan çıkarıp birden fazla kullanım alanı olan blok zinciri tabanlı bir projeye dönüştürmek için başlattı. Ancak, 16 Ağustos beklendiği gibi gitmedi. Shibarium Layer-2 lansmanı sırasında yaşanan teknik hatalar, Shiba Inu’nun (SHIB) fiyatının 16-18 Ağustos tarihleri arasında 0,00001061$’dan 0,00000932$’a düşmesine neden olmuş olabilir. 

Shibarium 28 Ağustos’ta ilk engellerin ve şüphelerin üstesinden gelerek başarıyla yeniden piyasaya sürüldü. Sonuç olarak, Shiba Inu’nun (SHIB) fiyatı yeniden lansmandan sonra sabit kaldı ancak 28-31 Ağustos tarihleri arasında 0,000008289$’dan 0,00000791$’a geriledi. 

Önümüzdeki yedi gün içinde, Shiba Inu coin yakma işlemi yarım milyardan fazla SHIB tokeninin alevler içinde kaldığını ve milyonlarcasının ölü cüzdanlara gittiğini gördü. Yanma Shiba Inu’nun (SHIB) fiyatını artırmadı, ancak 5 Eylül’de bildirildiği üzere günlük ağ işlemleri 125 bine ulaştı. Shibarium ve kaşifi Shibarium Scan’in 1 milyon işlemi vardı. 

5 Eylül’de SHIB fiyatı, Shiba Inu coin burn sonrasında hafif bir artışla $0.00000761 oldu. SHIB fiyat tahmini yükseliş yönünde ve artan kullanıcı oranı ve Shiba Inu coin yakımının etkileri nedeniyle Eylül ortasına kadar artması bekleniyor. 

VC Spectra’nın En Eski Yatırımcıları Kazanç Elde Etti 

VC Spectra (SPCT), ekibin iddiasına göre yatırım sorunlarının üstesinden gelmeye yönelik yenilikçi yaklaşımıyla Shiba Inu (SHIB) ve diğer varlıkları etkileyerek kripto ekosistemini değiştiriyor. Platform, kârlı blok zinciri ve fintech girişimlerine yatırım yapan merkezi olmayan bir hedge fonu olarak tanımlanıyor. 

VC Spectra (SPCT), kayıpları en aza indirirken yatırımcı kârını en üst düzeye çıkarmak için makine öğrenimi ve yapay zeka tabanlı ticaret stratejileri kullanır. Bir DeFi projesi olarak platform, aracıları ortadan kaldırarak yatırımcı gizliliğini garanti eder. 

Ayrıca, VC Spectra (SPCT) güvene dayalı olmayan yatırımlar için Ethereum blok zinciri akıllı sözleşmelerini kullanır. Proje, kullanıcı dostu arayüzü ile yeni başlayanlar için kripto para birimi ticaretini basitleştiriyor. 

Bu arada, açıklamalara göre VC Spectra (SPCT) yatırımcıları, üç aylık ve halka açık satış öncesi temettüler, oylama ayrıcalıkları ve indirimli ön ICO’lar dahil olmak üzere çeşitli avantajlara sahiptir. 

VC Spectra (SPCT) şu anda halka açık ön satışının 3. Aşamasında ve tokenlarının %30’undan fazlası satılmış durumda. Fiyat 0,011 $’dan 0,025 $’a yükseldi ve 0,008 $’lık ilk Aşama 1 değerinden %127,27 ve %212,5’lik bir kazanç sağladı. İddialara göre 4. aşamada, token 0,033$’a ulaştığında yatırımcılar %32’lik bir artış bekleyebilir. Ekibin açıklamasına göre ön satışlar sona erdikten sonra, SPCT tokenı 0,08 dolardan satılacak, yani mevcut yatırımcılar %220 kâr elde edecek. 

Sorumluluk Reddi: Bu makale sponsorlu bir yazıdır. CoinTürk, bu makale içeriğinde geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir ve sorumlu tutulamaz. CoinTürk, bu sponsorlu yazıda adı geçen şirket ve şirketin sunduğu ürün veya hizmetlerle ilgili olarak okuyucuların kendi araştırmalarını özenle yapmalarını şiddetle önermektedir.

Haberlerimizi Telegram, Instagram, Facebook, Twitter ve Youtube hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar