Safemoon (SFM) Fiyat Tahmini 2025-2030! SFM Token Yorum!

SFM Token önümüzdeki 8 yılda kaç dolara ulaşır? V2 güncellemesiyle ne değişti? Uzun vadeli tahminler ve daha fazlası!
23:00
2 Ekim 2022
Okuma Süresi: 3 Dakika

Geçtiğimiz yıl diğer meme tokenler gibi SFM Coin’de oldukça popülerdi. Ancak bugünlerde SHIB ve DOGE haricinde meme coinlerin pek yüzüne bakılmıyor. Onların da çok iyi performans gösterdikleri söylenemez. Gerek piyasa değeri açısından gerekse listelenme potansiyeli bakımından SFM henüz yolun başında olanlardan. Peki Safemoon (SFM) Coin nedir? Gelecekteki fiyat performansıyla ilgili tahminler neler?

Safemoon (SFM) Nedir?

Safemoon piyasa değerine göre 2991’inci sırada yer alıyor. Piyasa değerindeki bu zayıflığına rağmen SFM sosyal medyada oldukça büyük bir kitleye hitap ediyordu. Geçtiğimiz yıl kadar olmasa da sosyal medya hacmi bakımından SFM ordusu silinmiş değil. Hatta BSC Daily geçen ay, SafeMoon’un en fazla sosyal hacim oluşturan BNB Chain projesi olduğunu raporladı. Her zaman söylediğimiz gibi eğer bir meme tokene yatırım yapılacaksa mutlaka sosyal medyada güçlü olup olmadığına da bakılması gerekiyor.

DeFi endüstrisine yeni giren SafeMoon kripto para birimi, 2021 baharında piyasaya sürülmesinden bu yana yatırımcıları çekmeye devam ediyor. Daha iyi performans gösteren memecoinler arasında en sonuncusu olarak kabul edilen SAFEMOON henüz kendisinden beklenen performansı gösteremedi. 1 Trilyon maksimum arza sahip olan bu yıl V2 güncellemesiyle SafeMoon V2 (SFM) ismini aldı. SafeMoon gibi tokenlerin fiyat hareketi büyük ölçüde projenin etrafındaki hype ve sosyal medyadaki ilgiye bağlıdır. Tokenin Twitter hesabı tam 1,3 milyon takipçiye sahip.

Safemoon (SFM) Alınır Mı?

Son derece riskli bir alternatiftir. Özellikle işlem hacmi birkaç yüz milyon dolar seviyelerinde olduğu için piyasa değeri de düşük olduğundan dolayı pump/dump olayları riski artırıyor. CoinMarketCap verilerine göre SafeMoon, son 30 gün içinde bu tür 2 pupm/dump olayı yaşadı. 25 Ağustos’ta, token birkaç saat içinde %1489 oranında ralli yaptı yine 9 Eylül tarihinde de %400’lük bir hareket oldu. Telegaon gibi bazı platformlar, SFM’nin fiyatının 2022’de 0,0015 dolar ile 0,0025 dolar arasında hareket etmesini bekliyor.

Backstreet Boys üyesi Nick Carter, Lil’ Yachty ve Youtuber Logan Paul dahil olmak üzere birçok ünlü SafeMoon’un reklamını yaptı. Bu sebepten ünlü isimlere davalar da açıldı.

Safemoon (SFM) 2025-2030 Fiyat Tahmini

Rusya’nın Ukrayna’ya aniden saldırması veya Fed’in geçtiğimiz yılki açıklamaların ardından bu denli güçlü bir duruş sergilemesi piyasaları olumsuz etkiledi. Kripto para yatırımcıları, analistler ve diğerleri geleceği göremiyor. Kripto paraların ekstra sürprizlerle dolu olduğunu düşünürsek bunda 3 veya 8 yıl sonrası için başarılı tahminler yapmanın ne denli zor olduğunu daha iyi anlayabiliriz. Yapay zeka algoritmaları veya analistler tarafından yapılan bu tahminlerin gerçekleşmeme ihtimali yüksektir.

Safemoon (SFM) Fiyat Tahmini

Changelly blog yazısı, kripto uzmanlarının SafeMoon’un lansmanından bu yana fiyatını analiz ettiğini ve token için iyi bir gelecek görmediğini söylüyor. Ancak Telegaon, SafeMoon’un geleceği konusunda çok iyimser. 2030‘da SFM’nin 0,012 dolarlık tarihi bir zirveye ulaşacağına inanıyorlar. Capital’den Mohadesa Najumi, SFM’nin 2025‘te 0,000918 ve 0,002 dolar aralığında hareket edeceğini düşünüyor.

Najumi, SafeMoon’un geleceğiyle ilgili farklı tahmincilerin farklı beklentileri olduğunu yazıyor. 2030 yılında ise 0,00211 dolarlık tavan fiyata işaret ediyor.

Bir trilyonluk yeni toplam SFM arzıyla birlikte 1000:1 konsolidasyon güncellemesine rağmen Safemoon (SFM) halen ciddi miktarda yüksek bir arza sahiptir. Örneğin 0,00285 dolar hedefine ulaşmak için 1,5 milyar dolar piyasa değerine sahip olması gerekiyor. Veya 0,0285 dolar fiyat hedef için 15 milyar dolarlık bir piyasa değerine ihtiyacı var. Mevcut arz, piyasa değeri dengesine göre yukarıdaki tahminlerin gerçekleşme ihtimalini daha kolay ele alabilirsiniz.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar