X


RVN Coin ve Hot Coin Yorum: Ravencoin ve Holo Yeniden Yükselişe Geçecek Mi?

Geçtiğimiz iki günün en iyi performans sergileyen kripto para birimleri arasında Ravencoin (RVN) ve Holo (HOT) yer alıyor. 
17:05
16 Mart 2021

Geride bıraktığımız iki günün belki de en çok konuşulan kripto paraları Ravencoin (RVN) ve Holo (HOT) oldu. Çünkü iki coin de çok ciddi fiyat performansları sergiledi. Ancak bugün yaşanan düşüşten iki kripto para birimi de payına düşeni almış gibi görünüyor. Şu an merak edilen ise RVN ve HOT’ta yeni bira rallinin başlayıp başlamayacağı.

Ravencoin Fiyat

15 Mart’ta 0,2676 dolar ile oldukça yüksek bir seviyeye iğne atan RVN coin, bugün piyasada yaşanan büyük düşüşe rağmen hala yeşilde ilerliyor. Son 24 saatlik grafikte  %26’nın üzerinde artış yaşamış görünen Ravencoin yazının kaleme alındığı an itibari ile 0,2266 dolardan işlem görüyor.

Kredi kartıyla bitcoin ve kripto para satın almak için Cex.io'ya bu linkten üye olarak komisyon avantajlarından yararlanabilirsiniz.

14 Mart’ta 0,17 dolar seviyesinden harekete geçen RVN coin’in 1 gün içinde 0,27 dolar sınırına dayanmış olması büyük bir başarı olarak nitelendiriliyor. Bununla birlikte analistler, piyasada yaşanan genel düşüş havası sona erince RVN’nin yeniden yükseliş grafiği çizebileceğini düşünüyor.

Bunlara ek olarak RVN’de şu an için 0,24 dolar bandının oldukça önemli olduğu ve bu seviyenin altına doğru yaşanacak bir kırılmanın derin bir düzeltmeyi beraberinde getirebileceği düşünülüyor.

Holo Fiyatı

13 Mart’ta 0,002784 dolardan yükselişe geçen Holo (HOT), 0,009538 doları gördü ve çok büyük bir artış kaydetti. Yaşanan geri çekilmeye rağmen yazının kaleme alındığı an itibari ile 0,006993 dolardan işlem gören HOT’ın hala iyi bir seviyede olduğu görülüyor.

Son 24 saat içinde %18’in üzerinde düşüş yaşayan HOT coin için 0,65 dolarlık seviyenin önemli olduğu ifade ediliyor. Bununla birlikte bu geri çekilmenin bir mancınık etkisi yaratabileceği ve fiyatın 0,0096 dolar üzerine çıkabileceği de ifade ediliyor. Ancak analistler piyasada oluşabilecek bir satış baskısı konusunda da yatırımcıların dikkatli olması gerektiğini ifade ediyor.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar