X


Robert Kiyosaki Bitcoin (BTC) Satın Alacağı Fiyatı Açıkladı

Kiyosaki, lider kripto paranın 27.000 dolara düşmesi durumunda Bitcoin varlıklarını artıracağını aktardı. 
20:30
2 Haziran 2021

Zengin Baba Yoksul Baba’nın yazarı Robert Kiyosaki, Bitcoin fiyatı hakkında çarpıcı açıklamalarda bulundu. Kiyosaki, lider kripto paranın 27.000 dolara düşmesi durumunda Bitcoin varlıklarını artıracağını aktardı.

Kiyosaki: 27 Bin Dolar Fiyattan Daha Fazla BTC Satın Alabilirim

74 yaşındaki efsane isim, 1997’de en çok satan ekonomi kitaplarından biri olan Zengin Baba Yoksul Baba’nın yazarı olarak tanındı. Yatırımcılar artık altın ve gümüş gibi güvenli liman olarak kabul edilen diğer varlıklara yatırım yapmak yerine kripto paralara yönelmeye başladı. Amerikalı yazar, BTC’nin 30.000 dolara gerilemesi hakkında görüşlerini belirtti.

300'den fazla kripto para ile al-sat yapmak, lending ve staking'den kazanç sağlamak için bu linkten Binance'ye üye olabilirsiniz.

Bitcoin’in mevcut seviyelerini “harika bir fırsat” olarak gören Kiyosaki, gemiye binmek isteyen yatırımcıların düşük fiyatlardan satın almak için iyi bir fırsat olduğuna inanıyor. Bunun yanı sıra Bitcoin’in daha fazla geri çekilmesiyle birikimlerini artıracağını belirtti.

Öte yandan lider kripto para Bitcoin, bu yazının kaleme alındığı an itibarıyla 37.700 dolar seviyelerinden işlem görüyor.

Kiyosaki’nin Geçmişteki Bitcoin Görüşleri

Kiyosaki, şu an bir BTC destekçisi olmasına rağmen geçmiş dönemlerde görüşü farklıydı. Değerli metal satın alma fikrini uzun süre destekleyen başarılı isim, Bitcoin’in Ocak 2020’den sonraki küresel krizden sağ çıkamayacağını söylemişti. Kiyosaki, Bitcoin’in kendini kanıtlaması gerektiğini dile getirmişti. Bununla birlikte efsane ismin açıklamasının ardından korona salgını dünyayı sarstı ve hükümetler aşırı miktarda para basarak mali krizi hafifletmeye çalıştı. Bitcoin, bu krizden kurtulmakla kalmazken büyük bir yol katetti. BTC fiyatı yukarı fırladı ve Kiyosaki kripto paraların yanına geçmeyi seçti.

Robert Kiyosaki son demecinde FED ve Wall Street’tekilere “beceriksizler” olarak tanımlarken süreci inanılmaz kötü yönettiklerini belirtti.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar