X


Ripple, Sınır Ötesi Operasyonlarını Geliştirmek Adına Çok Önemli Bir İsmi Transfer Etti! İşte Ekibin Yeni İsmi!

Ripple ekibine önemli bir transfer gerçekleşti.
21:40
30 Haziran 2021

Ripple topluluğu, XRP fiyatından daha ziyade ana akım benimsenme üzerinde çalışmalarına ağırlık veriyor. Bu çalışmaların sonucunda Ripple ekibine önemli bir transfer gerçekleşti.

Sendi Young Ripple Ekibine Katıldı

Mastercard’ın eski üst düzey yöneticisi olan Sendi Young, Ripple‘ın Avrupa operasyonlarından sorumlu genel müdür olarak ekibe katıldı. Ripple’ın sınır ötesi ödeme operasyonlarını yönlendirmesi adına ekibe kattığı Sendi Young şunları kaydetti: “Stratejileri denetlemek ve Ripple’ın küresel finansal ağ teknolojisi RippleNet’in genişlemesini desteklemek adına tüm çabamı ortaya koyacağım.”

Kredi kartıyla bitcoin ve kripto para satın almak için Cex.io'ya bu linkten üye olarak komisyon avantajlarından yararlanabilirsiniz.

Tecrübeli isim, Mastercard’da son beş yılını strateji, fintech, iş geliştirme ve yatırım alanlarına çalıştı. RippleNet Genel Müdürü Asheesh Birla, Sendi’nin ekibe katılmasını şöyle değerlendirdi: “Sendi’nin aramıza katılması; liderlik deneyimi, ödemeler ortamına ilişkin derin bilgisi ve bir ağı nasıl büyütüp ölçeklendireceği konusundaki tecrübesi göze alındığında Avrupa operasyonlarımız için büyük bir fırsatı temsil ediyor.”

Ripple müşterilerinin yaklaşık olarak %25’inin avrupa demografisi tarafından temsil edilmesi, avrupa pazarı odak noktasının merkez strateji haline geldiğinin göstergesi anlamına geliyor. Ripple’ın basın açıklamasında bu konu hakkında önemli veriler paylaşıldı: “2021 yılının başından bu yana ODL işlemleri 2020’ye kıyasla %250 arttı ve bugüne kadar olan tüm ODL işlemlerinin %40’ından fazlasını temsil ediyor.”

Ripple’ın Sınır Ötesi Operasyonlarına Devam Ediyor

Dünya çapındaki finansal kurumlarla yıllarca süregelen ortaklıklar değerlendirildiğinde Ripple, XRP benimsenmesi stratejisinde yukarı yönlü yörüngeyi korumuş gözüküyor. Avrupa pazarı şu anda sıkı Genel Veri Koruma Yönetmeliği tarafından yönlendirilen kripto benimsenme sınırında duruyor. Avrupa hükümetleri tarafından uygulanan çeşitli gereklilikler ile RippleNet Paydek, Xbaht, Lemonway ve MonetNetint gibi ortaklarla dünya çapında ödeme koridorları arasında köprü kurmaya devam ediyor.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar