X

Ripple, Avalanche ve Reef Analizi: Fiyat Beklentileri ve Yorumları

Ripple, Avalanche ve Reef'de güncel durum, fiyat analizi ve yorumları
13:35
17 Ekim 2021
Ripple, Avalanche ve Reef Analizi: Fiyat Beklentileri ve Yorumları

Kripto para piyasası bir süredir güzel performans sergilemeye devam ediyor. Lider kripto para birimi Bitcoin (BTC) tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşmak için mücadele ederken bazı altcoin‘lerde de artışlar yaşanıyor. İşte XRP, AVAX ve REEF’de son durum.

Ripple (XRP)

Popüler altcoin Ripple (XRP),  geçtiğimiz hafta hızlı bir artış başlattı ve fiyat 1.22 dolar seviyesine kadar ulaştı. Daha sonra XRP’de bir geri çekilme gerçekleşti ve fiyat 1.07 dolar seviyesine kadar geriledi.

Geçtiğimiz gün ise fiyat 1.17. dolar seviyesine kadar yeniden toparlanmayı başardı. Öte yandan şu anda piyasada bir düşüş hakim ve XRP fiyatı düşüş yaşıyor.

Kredi kartıyla bitcoin ve kripto para satın almak için Cex.io'ya bu linkten üye olarak komisyon avantajlarından yararlanabilirsiniz.

İçeriğin kaleme alındığı an itibarıyla popüler altcoin Ripple (XRP), son 24 saatte %1.5’lik düşüş yaşarken fiyat 1.13 dolardan işlem görmeye devam ediyor.

Avalanche (AVAX)

Avalanche (AVAX), geçtiğimiz gün akşam saatlerinde yeni bir artış başlattı. Popüler altcoin 56 dolar seviyelerinden hızla artışa geçti ve 61 dolara ulaştı. Ancak piyasadaki genel düşüş AVAX‘ı da etkiledi ve fiyatta ufak bir geri çekilme gerçekleşti.

Piyasa değeri bakımından 16. sırada yer alan popüler altcoin, sabah saatlerinden yeniden düşüş başlattı ve 56 dolara kadar çekildi.

İçeriğin kaleme alındığı an itibarıyla AVAX, son 24 saatte %0.66 düşüşle 58.22 dolardan alım satım işlemi görmeye devam ediyor.

Reef (REEF)

Kripto para birimlerinde düşüşler yaşanırken Reef (REEF) bu düşüşten etkilenmemiş görünüyor. Öyle ki popüler altcoin bir süredir yükseliş trendini sürdürüyor.

Kripto para birimi 12 Ekimde artış başlattı ve fiyat o günden bu güne yükselmeye devam ediyor. 12 Ekimde 0.018 dolar seviyesinde işlem görürken gün içerisinde 0.032 dolara kadar ulaştı.

Şu anda ufak bir düzeltme gerçekleştiren popüler altcoin yükselişine devam edebilir.

İçeriğin kaleme alındığı an itibarıyla son 24 saatte %8.59’luk bir artış kaydeden popüler altcoin Reef 0.029 dolar seviyesinde alım satım işlemi görmeye devam ediyor.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar