Popüler Şaka Kripto Para, Borsalarda Boy Göstermeye Devam Ediyor: Yeni Listeleme Açıklandı

Hindistan merkezli kripto para borsası Giottus, son günlerin yükselen token'ı Floki Inu'yu listelediğini açıkladı.
17:52
31 Aralık 2021
Okuma Süresi: 2 Dakika

Kendisini Hindistan’ın lider borsası olarak konumlandıran Giottus, popüler meme token Floki Inu’yu listelediğini duyurdu. Borsanın Twitter gönderisine göre FLOKI çekim işlemleri bugün itibarıyla başlayacak.

FLOKI Yeni Bir Borsada Listelendi

Hindistan merkezli kripto para borsası Giottus, son günlerin yükselen token’ı Floki Inu’yu listelediğini açıkladı. Bununla birlikte borsa listelemenin akabinde Ocak ayından önce meme token yatıran sayılı yatırımcıya 1.000 FLOKI hediye edeceğini belirtti. FLOKI bu hafta birtakım önemli listeleme haberleri ile ön plana çıkıyıor. Bu duyuru, büyük borsaların aralık sonunda açıklanan Floki Inu’nun ilk hareketi değil.

30 Aralık’ta Bitrue, FLOKI/USD çiftini alım satım listelerinde ekleyeceğini tweet’lemişti. Bu, bir kripto balinasının 1.2 milyar token satın aldığı haberiyle aynı zamana denk geldi. Bitrue, Floki Inu’yu listeledi ve ertesi gün çekim işlemlerini başlattı. Geçtiğimiz hafta önde gelen Güney Kore borsası Bithumb, Floki Inu’nun Hong Kong’daki uluslararası yan kuruluşu BitGlobal’de listelendiğini aktarmıştı.

Bithumb, hizmetlerini dünya çapında yaklaşık 200 ülkedeki kullanıcılarına sunan bir platformdur. Floki Inu, asıl olarak Elon Musk’ın köpeğinin isminden esinlenilmiştir. Musk ise popüler bir TV dizisi olan Vikings’teki gemi yapımcısının ismi olan Floki’yi köpeğinin adı olarak kullanmıştır.

CoinGecko verilerine göre Floki Inu fiyatı bu yazının kaleme alındığı an itibarıyla 0.0001019 dolar seviyelerinden alım satım işlemi görüyor.

FLOKI, Yarışta Yer Almak İstiyor

Bu yıl Dogecoin’in öncülüğünde başlayan meme token furyası, Shiba Inu’nun güçlü yükselişi ile perçinlendi. Şaka kripto paralar, yıl boyunca kısa vadede büyük pump ve dump hareketleri kaydetti. Ancak Dogecoin ve Shiba Inu burada sağlam duruş sergileyen kripto paralar oldu. Floki Inu, meme token zirvesine ulaşmak adına reklam ve işbirlikleri çalışmalarına tam gaz devam ediyor. Tanınırlık ve topluluk etkisi ise popüler kripto paranın büyük borsalarda işleme açılmasına yol açıyor.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar