X


Popüler Kripto Para Borsası Müjdeyi Verdi! Shiba Inu’yu Listeledi

Shiba Inu'nun Kraken borsasında listelenmesinin hemen ardından popüler kripto para borsası da müjdeyi verdi. Ünlü borsa Shiba Inu'yu listeledi.
12:00
2 Aralık 2021
Popüler Kripto Para Borsası Müjdeyi Verdi! Shiba Inu'yu Listeledi

Popüler şaka para birimi Shiba Inu‘nun Kraken borsasında listelenmesinin hemen ardından ünlü kripto para borsası da müjdeyi verdi. Ünlü borsa Shiba Inu’yu listeleyecek.

Mercado Bitcoin, Shiba Inu’yu Listeledi

Geçtiğimiz günlerde popüler şaka para birimi Shiba Inu‘yu listeleyeceğini duyuran Kraken borsasının ardından bir başka borsa daha SHIB’i listeleyeceğini duyurdu.

Brezilya’nın en büyük kripto para borsası olan Mercado Bitcoin, popüler şaka para birimini listeleyeceğini ve 1 Aralık’tan itibaren  ticarete başlayacağını açıkladı.

Kredi kartıyla bitcoin ve kripto para satın almak için Cex.io'ya bu linkten üye olarak komisyon avantajlarından yararlanabilirsiniz.

İçeriğin kaleme alındığı anda popüler şaka para birimi Shiba Inu, borsada işlem görmeye devam ederken duyuru, askeri üniformalı bir Shiba Inu köpeğinin videosuyla iliştirildi. Borsa tarafından yapılan açıklamaya göre SHIB’in ardından, Mercado Bitcoin bu hafta içinde Cosmos (ATOM), Polkadot (DOT) ve Loopring (LRC) için de destek ekleyeceğini duyurdu.

Latin Amerika’nın bir numaralı borsasının ana şirketi 2TM, Kasım sonunda 50,3 milyon dolar daha topladı. Bu, Japonya’nın SoftBank Group liderliğindeki B Serisi yatırım turu sırasında Temmuz ayında 200 milyon dolar topladıktan sadece aylar sonra geldi.

Shiba Inu Listelemeleri Artıyor

Öte yandan Korbit, geçtiğimiz ay popüler şaka para birimi için destek ekledi ve Güney Kore’de SHIB’yi listeleyen ilk kripto borsası oldu. Ek olarak Coin Türk’ün daha önce de bildirdiği gibi, dünyanın en iyi borsalarından biri olan Kraken, bu hafta başlarında amiral gemisi tokenine destek ekledi.

Kraken’in bu hamlesi popüler şaka para biriminin fiyatıda büyük bir artışa neden oldu.

Dev borsalar Shiba Inu için bir bir destek eklerken Shiba topluluğu Robinhood borsasından gelecek güzel haberi bekliyor. Ancak popüler borsa uzun bir süredir şaka para birimi Shiba Inu hakkında herhangi bir açıklamada bulunmuyor.

Peki sizce Robinhood Shiba Inu (SHIB) için destek ekleyecek mi?

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar