Popüler Analistin Bitcoin Fiyat Beklentisi ve Yükseliş Potansiyeli Olan 5 Altcoin!

Popüler analistlerden Randall Trzaska Bitcoin’in fiyat yönü ve yükseliş potansiyeli olan 5 altcoin ile ilgili düşüncelerini paylaştı. 
14:00
13 Aralık 2021
Okuma Süresi: 3 Dakika

Piyasada belirsiz fiyat hareketleri devam ederken popüler analistlerden Randall Trzaska, bu noktada Bitcoin’in düşeceğini mi yoksa yükseleceğini mi düşündüğünü açıkladı ve takipçileri ile büyük artış yaşama potansiyeli olan 5 altcoin’i paylaştı.

Bitcoin Fiyat Beklentisi

Bitcoin, geçen yılın Ekim ayından Şubat ayına kadar yatay bir seyir izledi ve analist Bitcoin fiyatının çoğunlukla arz ve talebe bağlı olarak yükseldiğini ya da düştüğünü dile getiriyor. Dolayısıyla yatırımcı talebi ile Bitcoin fiyat tahminleri yapılabiliyor. Bu noktada analist Fear and greed index’i kullanıyor.

Öte yandan Willy Woo’nun açıklamalarına göre Bitcoin şu anda oldukça düşük bir fiyattan işlem görüyor. Yapılan açıklamalarda arzın şok çizgisinin altına inmesi ile birlikte fiyatta büyük bir artış yaşanabileceği ifade ediliyor. Ancak bahsedilen gösterge bu seviyelerde kalırsa bir artış ihtimali olmadığı düşünülüyor. Dolayısıyla analistlere göre şu anda satın almak için uygun bir zaman olabilir.

buna ek olarak Trzaska, bu modelin kısa vadeli yatırımcılar için değil HODL’lar için uygun olduğunun altını çiziyor.

Altcoin Fırsatları

Trzaska radarındaki ilk kripto para biriminin Gala Games (GALA) olduğunu ifade ediyor. Axie Infinity ile popüler hale gelen Gala Games, bir play to earn ve blockchain oyunu olarak tanımlanabilir. Gala Games, insanların oynamak isteyeceği oyunlar yaratmayı hedeflediğini ifade ediyor.

Buna ek olarak analistin açıklamalarına göre Farmville’in yaratıcısı tarafından tasarlandığı için de takip edilmesi gereken bir proje.

Trzaska’nın listesinde ikinci sırada, kullanıcıların doğrudan DEX’ler ve diğer DeFi uygulamaları ile etkileşime girebildiği ve yine doğrudan Ethereum üzerine kurulmuş gizlilik odaklı bir proje olan Railgun yer alıyor.

Platform kullanıcılarına, herhangi bir takip korkusu olmadan finansal özgürlük sağlayan kripto para birimi ve DeFi tabanlı faaliyetler sunuyor. Bilindiği gibi hükümetler ve yatırımcılar uzun zamandır kripto para birimlerindeki mahremiyet konusunda uzun zamandır mücadele halindeler.

Öte yandan Railgun şu anda yüksek bir fiyattan işlem görmüyor ancak analiste göre oldukça başarılı bir proje yürütüyorlar ve bu da gelecekte altcoin’in fiyat artış ihtimalini yükseltiyor.

Circuits of Value, Kirobo ve inSure DeFi

Analiste göre Circuits of Value (COVAL), Kirobo (KIRO) ve inSure DeFi yükseliş potansiyeli olan diğer kripto para birimleri arasında yer alıyor.

Circuits of Value (COVAL), kullanıcıların ETH, ERC-20 ve NFT token’larının özel kombinasyonlarını Vault adı verilen tek bir token’da oluşturabilecekleri platform olan Emblem’e güç veren bir Ethereum token’ı olarak karşımıza çıkıyor.

Öte yandan Kirobo, konsolide, merkezi olmayan bir kripto yönetimi ve işlem platformu inşa ederken InSure DeFi Network, kripto dünyasına istikrar getirmeyi, yatırımcıları dolandırıcılıklardan, çalınan fonlardan ve kripto portföylerinin ciddi devalüasyonlarından korumayı amaçlıyor.

Bu yazıda yer alan bilgiler kesinlikle yatırım tavsiyesi içermez. Yatırımcılar, kripto para birimlerinin yüksek volatilite ve dolaysıyla risk taşıdığının farkında olmalı, kendi araştırmaları doğrultusunda işlemlerini gerçekleştirmelidir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar