X


Popüler Analist Favori Coin’ini Açıkladı: 2022’de Bu Kripto Projeleri Trend Olacak!

Piyasanın popüler analistlerinden olan Michaël van de Poppe, 2022 yılında büyük artış beklediği kriptoyu açıkladı. 
16:09
6 Ocak 2022

Kripto para ekosistemi artık oldukça geniş bir alan ve her dönemde farklı bir grup altcoin’in popüler hale geldiğine şahit oluyoruz. Dolayısıyla trend haline gelecek bir sonraki grubu tahmin etmek, kazançların artması açısından oldukça önemli. Piyasanın popüler analistlerinden olan Michaël van de Poppe ise yaptığı son açıklamalarda, hem merkezsiz finans (DeFi) hem de oracle platformlarının 2020 yılında trend olacağını ve bu noktada liderin de Chainlink (LINK) olacağını dile getirdi.

2022 Trendleri

Van de Poppe konuyla ilgili yaptığı açıklamalarda, “Bir yıl önce, şu an bulunduğumuz yerle tam olarak aynı seviyedeydik. Bu ne anlama geliyor? 2021 yılı DeFi, oracle ve Chainlink için çok iyi bir yıldı. Ama son zamanlarda DeFi büyümesi devam ediyor ve birden fazla DeFi projesi popülerlik kazanıyor. Bu sebeple DeFi popülerliğinin devam etme olasılığı çok yüksek.” sözlerini kullanıyor.

Analiste göre eğer DeFi trendi devam ederse bu noktada lider olma ihtimali en yüksek proje de Chainlink olarak karşımıza çıkıyor. LINK yazının kaleme alındığı an itibari ile 23 dolardan işlem görüyor.

300'den fazla kripto para ile al-sat yapmak, lending ve staking'den kazanç sağlamak için bu linkten Binance'ye üye olabilirsiniz.

LINK Fiyat Beklentisi

Van de Poppe LINK ile ilgili fiyat beklentilerini açıklarken Chainlink’in Tether‘e (USDT) karşı son zamanlardaki en yüksek ve en düşük seviyelerine dikkat çekti. Analiste göre eğer 16,50 dolardan daha dip bir seviye gelirse yeni bir yükseliş hareketi başlayabilir. 33 doların kırılması ise yeni bir yükseliş trendinin kanıtı olarak değerlendirilebilir.

Analiste göre LINK’te bir yükseliş trendi başlaması ile ilk hedef 77 dolar ve ardından ikinci hedef 120 dolar olacak.

Bunların yanında kripto analisti, yıllık kripto piyasası değerlendirmesini, “2022, DeFi ve oracle’ların yılı olacak.” sözleri ile tamamlıyor.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar