X


Popüler Analist Açıkladı: 2022’de Takip Etmeniz Gereken 7 Altcoin!

Kripto para alnında popüler YouTube kanallarından olan Crypto Mobster yeni yılda takip edilmesi gereken 7 altcoin’i açıkladı.
14:45
4 Ocak 2022

Kripto para alnında popüler YouTube kanallarından olan Crypto Mobster, 2022 yılında takip edilmesi gerektiğini düşündüğü 7 kripto para birimini izleyicileri ile paylaştı. Yatırımcıların ise bu noktada mutlaka derin araştırmalar yapıp, kendi izlenimleri sonrasında yatırım yapmalarında kayıpların önüne geçilmesi açısından büyük fayda bulunuyor.

Oasis Network (ROSE)

Analistin listesindeki ilk altcoin Oasis Network (ROSE). Oasis Network, açık finans alanındaki gizliliği koruyan bir platform olarak çalışıyor. Öte yandan Oasis, Ethereum veya Bitcoin gibi bir temel katman blok zinciri olarak karşımıza çıkıyor ancak veri gizliliği noktasında benzer projelerden ayrılıyor.

Dolayısıyla Oasis kullanıcıları yüksek ölçeklenebilirlikten faydalanıyor ve işlem ücretleri konusunda endişe duymadan işlemler gerçekleştirebiliyor. ROSE yazının kaleme alındığı an itibari ile 0,43 dolardan işlem görüyor.

Kredi kartıyla bitcoin ve kripto para satın almak için Cex.io'ya bu linkten üye olarak komisyon avantajlarından yararlanabilirsiniz.

Near Protocol (NEAR)

Bugünlerde sıkça bahsedilen ikinci potansiyel altcoin’in Near Protocol olduğunu ifade edebiliriz. Near Protocol, topluluk tarafından işletilen bir bulut bilgi işlem platformu olarak tasarlandı. Proje, düşük işlem hızları, düşük verimlilik ve birlikte çalışabilirlik noktasında sorun yaşayan projelerden ayrılmayı hedefliyor.

Analiste göre Near Protocol sadece Blokchain üzerine inşa edilecek projeler noktasında değil aynı zamanda NFT’ler için de önemli bir platform olma potansiyeline sahip. Projenin amacı ise Web 3 benimseme unsurları sayesinde ölçekleme sorununu çözmek. NEAR yazının kaleme alındığı an itibari ile 14,6 dolardan işlem görüyor.

Ultra (UOS)

Analistin listesindeki üçüncü kripto para birimi, bir oyun platformu olan Ultra’nın yerel token’ı UOS. Ultra kullanıcılarına blockchain temelli bir oyun ve NFT platformu sunuyor. Analist, dijital pazardaki ve merkezi olmayan mağazadaki kompakt rekabete karşı ücret dağıtımının son derece önemli olduğunu ifade ediyor. Bu noktada ise Ultra’nın başarılı olduğu düşünülüyor.

UOS yazının yayına hazırlandığı sırada 1,5 dolardan işlem görüyor.

Artış Beklenen Diğer 4 Altcoin

Analist yaptığı açıklamalarda Kilt (KILT), Qredo (QRDO), LUKSO Token (LYXE) ve API3’ün de (API3) takip edilmesi gerektiğini ifade ediyor:

 • KILT, Web 3’te doğrulanabilir, geri alınabilir ve anonim iddialara dayalı kimlik bilgileri yayınlamak amacıyla yola çıkan açık kaynaklı bir blok zinciri protokolü olarak tanımlanabilir.
 • Qredo, zincirler arası likidite için açık bir protokol ve kurumsal düzeyde güvenlik ve merkezi olmayan gözetim sağlayan bir katman-2 eşler arası işlem ağı şeklinde nitelendiriliyor.
 • Lukso, moda markaları, start-up’lar ve müşteriler için merkezi olmayan bir yenilik ve güven altyapısı sağlayan, yaşam tarzı endüstrisi için özel olarak oluşturulmuş bir blok zinciri platformu olarak karşımıza çıkıyor.
 • API3, Web3 altyapısını hedefleyen merkezi olmayan API hizmetleri için bir platform olarak tanımlanabilir.

Bu yazıda yer alan bilgiler kesinlikle yatırım tavsiyesi içermez. Yatırımcılar, kripto para birimlerinin yüksek volatilite ve dolaysıyla risk taşıdığının farkında olmalı, kendi araştırmaları doğrultusunda işlemlerini gerçekleştirmelidir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar
 • Enver
  2 hafta önce

  Yalan haberler CLZ ciliz coin çok katlayacak

  6