X


Patlamaya Hazır 3 Altcoin! Wanchain Ekosisteminin Kripto Mücevherleri!

Analistler bu üç projenin hızla değerleneceğine inanıyor.
22:30
28 Kasım 2021

Popüler kripto kanalı Altcoin Buzz, takipçileriyle fiyatı uçuşa geçebilecek 3 yeni altcoini paylaştı. Analistlere göre dünyanın ilk merkezi olmayan birlikte çalışabilirlik yeteneklerine sahip blockchain’i olan Wanchain büyük fırsatlar sunuyor. Ekosistemdeki 3 altcoine özellikle dikkat çeken analistler fiyatlarının hızla artmasını bekliyor.

WanSwap (WASP)

Listede ilk sırada Wanchain‘e dayalı yenilikçi bir AMM ve swap girişimi olan WanSwap (WASP) yer alıyor. Yaklaşık 8 milyon dolarlık piyasa değeri olan projenin TVL gücü 40 milyon doların üzerindedir. Günlük işlem hacmi ise 1 milyon doların altında bulunuyor.

Kredi kartıyla bitcoin ve kripto para satın almak için Cex.io'ya bu linkten üye olarak komisyon avantajlarından yararlanabilirsiniz.

Birçok gelişmiş özelliği tek bir sistemde toplayan WanSwap’ta şunları yapabiliyorsunuz:

  • Token takası
  • Havuz çiftliğ (pool farming)
  • Hive
  • Analitik
  • Lend (borç verme)
  • Oylama

WanSwap, neredeyse sıfır işlem ücretiyle hizmet veriyor. Merkezi olmayan güvenli ekosistemi aracılığıyla birçok işlemi tek bir sistemde yapabiliyorsunuz. KYC ve AML prosedürleri yok ve kullanımı oldukça kolay”.

Elbette bunlar analistlerin görüşleri ve detaylı araştırma her yatırım kararından önce şarttır.

Zookeeper (ZOO)

Sırada, NFT‘lerin popüler kripto trendini benimserken ikili bir çiftçilik deneyimi olan Zookeeper (ZOO) var.

“Zookeeper, bir NFT oyununda size yield farming hizmeti veriyor. Eğlenirken para kazanabilmenize olanak tanıyor”.

Metamask, Wanmask, Wanwallet ve Walletconnect ile uyumlu olan Zookeeper isteğe bağlı stake süresi özgürlüğünü de kullanıcılarına sunuyor. Elbette ne kadar uzun stake süreniz olursa kazançlarınız buna bağlı artıyor.

Yazı hazırlandığı sırada 15 milyon dolarlık piyasa değeri olan Zookeeper (ZOO) arzının yarısını dolaşıma sokmuş. Maksimum arzı 155 milyondur ve 0,19 dolardan alıcı bulmaya devam ediyor.

Wanchain Bridge

WanchainBridge, zincirler arası işlem ücretlerini atlamak için merkezi olmayan bir zincirler arası çözümdür.

“10 farklı blockchain ve 25 token destekliyor. Kripto ekosisteminde, bu kadar çok farklı platformu destekleyen, bildiğimiz başka bir köprü yok”.

Altcoin Buzz, Wanchain Bridge‘in, sıradan işlemler için bir Proof of Stake konsensüs mekanizması benimsediği ve zincirler arası işlemler için konsensüs ve teşvik mekanizmalarını uyguladığını söylüyor. Yeni kullanıcılar için de kolay bir kullanım deneyimi sunan Wanchain Bridge adından daha fazla söz ettirebilir.

Sorumluluk Reddi: Bu yazıda yer alan bilgiler kesinlikle yatırım tavsiyesi içermez. Yatırımcılar, kripto para birimlerinin yüksek volatilite ve dolaysıyla risk taşıdığının farkında olmalı, kendi araştırmaları doğrultusunda işlemlerini gerçekleştirmelidir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.
huobi
huobi
Araştırma Makaleleri

İlgili Yazılar