Reklam

Kripto Para Piyasası Genel Trendine Meydan Okuyan Bu Altcoin Rekor Kırdı!

BAT, tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştı.
21:20
28 Kasım 2021
Okuma Süresi: 2 Dakika

Popüler kripto para Basic Attention Token (BAT), kripto para piyasasının kızıl bir gün geçirdiği dönemde dikkat çekici performansla ATH kaydetti. Lider Bitcoin, 54.000 dolarlık fiyat bandında işlem görmeye devam ediyor. Ancak genel piyasa trendine karşı hareket eden BAT, %67’lik bir boğa koşusu ile tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştı.

BAT, İnanılmaz Bir Performansa İmza Attı

Kripto para piyasası, kasım ayının son haftasında aşağı yönlü bir eğilim izliyor. Amiral gemi Bitcoin‘in yanı sıra Ethereum, Ripple, Binance Coin, Dogecoin gibi ana akım kripto paralar önemli düşüş sekansları kaydetti. Basic Attention Token (BAT), bu eğilimi reddederek %67’nin üzerinde bir ralli ile 1.90 dolara dokundu.

Piyasa değerine göre en büyük kripto paraların kızıla bürünmesine rağmen BAT, tüm zamanların en yüksek seviyesini kaydetmeyi bildi. BAT, geçtiğimiz hafta kaydettiği toparlanmanın ardından %150’yi aşkın bir performans sergiledi.

Uzman Analistten BAT Yorumu

Rekt Capital, BAT ile ilgili bir gönderi paylaştı. Rekt Capital’e göre Basic Attention Token hala yeni bir yükseliş trendi başlatma adına girişimlerini sürdürüyor. Aynı zamanda uzmanlar yatırımcıların satın alma momentumunu devam ettirmesi gerektiğini belirtti.

BAT, 2 milyar doların üzerindeki pazar hacmiyle 1.54 dolarlık seviyede alım satım işlemi görüyor. BAT, dijital reklam endüstrisi için yeni bir blok zinciri tabanlı sistemdir. BAT, medya tüketicilerinin web sitesindeki zamanını ve dikkatini izleyen bir ERC-20 token’ıdır.

Kripto para piyasasındaki önemli geri çekilmenin ardından bazı altcoin’ler yükseliş performansı ile dikkat çekti. BAT, bu kripto paralar arasında yer alırken durgun dönemde yatırımcılarını sevindirmeyi bildi.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar
OKUYUCU YORUMLARI