X


OKEx’te SUSHI ve VELO Staking’i Başlıyor

12:15
13 Ağustos 2021

OKEx yaptığı açıklamalar ile hem VELO hem SUSHI için staking hizmetlerini başlatacağını açıkladı.

İçerik Rehberi

SUSHI Staking

OKEx, 13 Ağustos saat 13:00’de SUSHI stake hizmetini başlatacak. Kullanıcılar sadece birkaç tıklama ile SUSHI stake edebilecek ve karşılığında getiri elde edebilecekler.

SUSHI nasıl stake edilir?

Kredi kartıyla bitcoin ve kripto para satın almak için Cex.io'ya bu linkten üye olarak komisyon avantajlarından yararlanabilirsiniz.

Web: OKEx ana sayfasından, üst menüdeki “Finansal Hizmetler” sekmesine ve ardından açılır listeden Earn’e tıklayın. Earn sayfasında, SUSHI’yi arama kutusu aracılığıyla veya varlıklar listesinde gezinerek bulabilirsiniz. Stake bilgilerini görmek için Seçin’e ve ardından stake yapmak istediğiniz SUSHI miktarını seçerek Katıl’a tıklayın.

Mobil: Uygulamanın ana ekranında Earn/DeFi’ye tıklayın. Ardından, SUSHI’yi bulmak için arama kutusunu kullanın veya varlıklar listesini kaydırın. Daha fazla bilgi görüntülemek için Seçin’e ve ardından stake yapmak istediğiniz SUSHI miktarını seçerek için Katıl’a tıklayın.

Earn sayfasına buraya tıklayarak da erişebilirsiniz: https://www.okex.com/earn

VELO Staking

OKEx, 16 Ağustos saat 06:00’da VELO stake hizmetini başlatacak. Kullanıcılar sadece birkaç tıklama ile VELO stake edebilecek ve karşılığında getiri elde edebilecekler.

Web: OKEx ana sayfasından, üst menüdeki “Finansal Hizmetler” sekmesine ve ardından açılır listeden Earn’e tıklayın. Earn sayfasında, VELO’yu arama kutusu aracılığıyla veya varlıklar listesinde gezinerek bulabilirsiniz. Stake bilgilerini görmek için Seçin’e ve ardından stake yapmak istediğiniz VELO miktarını seçerek Katıl’a tıklayın.

Mobil: Uygulamanın ana ekranında Earn/DeFi’ye tıklayın. Ardından, VELO’yu bulmak için arama kutusunu kullanın veya varlıklar listesini kaydırın. Daha fazla bilgi görüntülemek için Seçin’e ve ardından stake yapmak istediğiniz VELO miktarını seçerek için Katıl’a tıklayın.

Earn sayfasına buraya tıklayarak da erişebilirsiniz: https://www.okex.com/earn

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar