Reklam

NEBL Coin Nedir?

Neblio coin, NEBL platformunun güvenliğinin sağlanması için kullanılan platformun kendi token’ıdır.
14:31
21 Ekim 2020
Okuma Süresi: 3 Dakika

NEBL coin, kuruluşların dApp’leri dağıtması için tamamen açık kaynaklı API’ler, araçlar ve hizmetler sağlamayı amaçlayan Neblio platformunun yerel kripto para birimidir. Neblio Ağı, kullanıcıların ağın güvenliğini sağlamak için NEBL coin’leri yatırdığı bir Proof-of-Stake algoritması kullanır. Ağı yönetmeyi ve ağın güvenliğini sağlamayı teşvik etmek için ağ, kullanıcıları stake etmek için harcadıkları süre için ödüllendirir. Ağ, herhangi bir zamanda ağda halihazırda stake edilen coin sayısına bağlı olarak değişen bir oranda yeni coin’ler üretecek şekilde ayarlanmıştır.

Burada, “NEBL coin nasıl alınır, NEBL coin binance, NEBL, NEBL Coin” gibi konu başlıklarını ele alacağız.

Neblio Coin Nedir?

Neblio coin, NEBL platformunun güvenliğinin sağlanması için kullanılan platformun kendi token’ıdır. Neblio platformu ise, kurumsal uygulamalar ve hizmetler için oluşturulmuş güvenli, dağıtık bir platformdur.

Yapılan açıklamalara göre Neblio, Blockchain’i basitleştiriyor. Neblio Token Protokolü-1 ve benzersiz meta veri özellikleri, herhangi bir geliştirme veya teknik deneyim olmaksızın fiziksel ve dijital varlıkların kolay bir şekilde token’laştırılmasına olanak tanır. İster yeni bir proje başlatıyor, ister mevcut bir işletmeyi geliştiriyor, ister eğlence için bir şeyler yaratmak istiyor olun, Neblio, kullanım alanınızı geliştirmek için en kolay Blockchain platformu olarak kendisini nitelendiriyor.

Bunlara ek olarak Neblio Token Protokolü-1 yada kısaca NTP-1 token’ların kolay ve benzersiz şekilde oluşturulmasını sağlıyor. Ayrıca platforma kullanıcılara, en popüler sekiz programlama dilinde SDK’lara sahip bir API Paketi sunuyor. Bunlara ek olarak Neblio Ağının bugün çok hızlı olduğu ve gelecekte ölçeklenmeye hazır olduğu ifade ediliyor.

Yapılan açıklamalara göre geliştiriciler, günümüzün en popüler sekiz programlama diliyle yazılmış RESTful API SDK’ları aracılığıyla, yeni veya mevcut bir uygulamayı seçtikleri dilde kolayca entegre edebilir. Platformun sunduğu belgeler ve araçlar, projenizin token’ını hızlı bir şekilde oluşturmanıza ve dağıtık uygulamanızda kullanmak üzere meta verileri ayrı token’lara atamanıza olanak tanıyor. Ayrıda yardıma ihtiyacı olan kişilere Neblio bir dizi hizmet ve danışmanlık sağlıyor.

Öte yandan NEBL stake etmek kullanıcılar Neblio Network’ün bir operatörü yapıyor. Operatörler işlemleri doğrular, yönetişim sağlar ve yeni bloklar oluşturur. NEBL’i stake etmek, cüzdanınızı çalışır durumda bırakarak ve ağa bağlı kalarak çok kolay bir şekilde gerçekleşiyor.

NEBL Coin Yorum

Özellikle geliştiricilerin tercih ettiği bir platform olan Neblio platformunun yerle token’ı NEBL coin de yine aynı şekilde geliştiricilerin ilgisini çekiyor gibi görünüyor. Piyasay sürüldüğü yılda en iyi token’lardan biri olacağı yatırımcılar tarafından ifade edilen token’ın şimdilik bu iddiayı karşıladığı görülmese de emin adımlarla ilerlediği ifade edilebilir.

NEBL’nin 2020 yılı sonuna kadar artışının beklendiğini, ancak her zaman olduğu gibi bu kripto para birimine de çok güvenen yatırımcıların olduğu gibi temkinli yaklaşan yatırımcıların olduğunu da hatırlatmakta fayda var.

NEBL Coin Fiyat

“NEBL coin nasıl alınır” konusuna geçmeden önce token’ın güncel rakamlarına göz atmak faydalı olacaktı.

Yazının yayına hazırlandığı sırada 0,3949 dolardan işlem gören NEBL coin, Bitcoin karşısında da 0,00003238 BTC ile işlem görüyor. Ayrıca NEBL CoinMarketCap verilerine göre 6.519.891 USD dolar işlem hacmi ile 636. sırada yer alıyor. Bunların yanında NEBL token’ın 13 Mart 2020 tarihinde 0,2103 dolar ile dibi görüdğünü ve 9 Ocak 2018 tarihinde 64,87 dolar ile en yüksek seviyeye ulaştığını belirtmekte de fayda var.

Bunlara ek olarak şu anda dolaşımda 16.509.025. NEBL bulunuyor ve bu rakamın toplamda 17.010.693 NEBL’ye ulaşması bekleniyor.

NEBL Coin Nereden Alınır?

İşlem hacmi bakımından dünyanın en büyük kripto para borsası olan Binance aracılığı ile güvenli bir şekilde NEBL coin satın alınabilir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar