X

NANO Coin Nasıl Alınır?

Dünya ekonomisini değiştirmeyi hedefleyen NANO Coin nedir?
11:19
17 Kasım 2020

Nano Coin, açık kaynaklı, sürdürülebilir ve güvenli bir kripto para birimidir. 2015 yılında piyasaya sürülen ve sektörün en eski kripto para birimlerinden birisi olan Nano (NANO), kendinden önceki kripto para birimlerinin sahip olduğu eksiklikleri giderecek bir şekilde piyasaya sürüldü ve bu yolda ilerlemekte.

Eşler arası para ve değer transferi sorununu çözmeyi hedefleyen NANO, dünya ekonomisini de ultra-hızlı ve işlem ücreti gerektirmeyen teknolojisi ile değiştirmeyi amaçlıyor. NANO geliştiricileri eşler arası değer transferinin herkes tarafından yapılabilen temel bir fonksiyon olması gerektiğini düşünmekte.

NANO Coin Nedir?

NANO Coin, bütün hesapların kendi blockchain ağına sahip olduğu Block Lattice isimli bir veri yapısına sahip. Aslında işlemler için ücret gerekmemesinin ve bunların süper hızlı yapılmasının ana sebebi de bu. Diğer kripto para projelerindeki gibi merkezi bir ağ bulunmuyor ve blockchain ağının kendisi de dağıtık durumda. Konsensüs ise temsilci oylaması ile yapılmakta.

300'den fazla kripto para ile al-sat yapmak, lending ve staking'den kazanç sağlamak için bu linkten Binance'ye üye olabilirsiniz.

Daha önceki adıyla RaiBlocks, itibari paralara alternatif olma yolunda ilerlemekte. Sahip olduğu teknoloji ile dikkat çeken NANO Coin satın almak isteyenlerin yapması gereken tek şey ise Binance kripto para borsasına girmek gibi gözüküyor.

NANO Nereden Alınır?

NANO Coin  tam olarak nasıl alınır?  Binance bu konuda kullanıcıların tercih edeceği en popüler platform olarak ön plana çıkıyor. mümkün. Binance’in sunduğu likidite ve güvenlik de yatırımcıların burayı tercih etmesine etki etmekte.

  • NANO Coin satın almak için ilk olarak borsaya TL bakiyesi atmak veya bunun yerine kullanılabilecek bir kripto para almak gerekiyor. Bunun için ilk önce Binance ana sayfasına girip, sol üstte yer alan “Kripto Al” seçeneğinden “Kredi/Banka Kartı” sekmesine tıklayın.
  • Açılan sekmede ne kadar TRY ile işlem yapmak istediğiniz seçip, Coin kısmından Tether’i yani USDT’yi işaretleyin.
  • USDT aldıktan sonra yine sol üstteki “Al-Sat” seçeneğini önizleyin “Klasik” sekmesine tıklayın.
  • Açılan kısımda sağ üstten USDT sekmesini seçerek, arama butonuna NANO yazın ve altta açılan NANO /USDT çiftini seçin.
  • Daha sonra ortadaki “NANO AL” sekmesine gelip, almak istediğiniz miktarı girin.
  • İstediğiniz miktarı girin ve işleme onay vererek NANO alma işlemini tamamlayın.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar