X


Enjin Coin Nasıl Alınır?

Oyun sektörüne odaklanan Enjin Coin nedir?
11:12
17 Kasım 2020

Enjin Coin (ENJ) blockchain tabanlı oyun sektörüne odaklanan bir kripto para projesidir. Aslında Enjin şirketi 2009 yılında kuruldu ve  o tarihten bu yana oyun endüstrisi ile yakından ilişkili. Şirket aynı yıl içerisinde Enjin Network isimli oyun topluluğu platformunu piyasaya sürdü ve 2017 yılı ise bunun kripto para adımının atıldığı tarih oldu.

Yaptığı ICO ile 18,9 milyon dolarlık fon toplayan Enjin Coin (ENJ) özellikle ortaklıklar ile adından çokça söz ettirdi.

Enjin Coin Nedir?

Enjin Coin ve bunun altyapısı sayesinde isteyen herkesin blockchain üzerinden varlık oluşturabildiği ve bunları yönetip entegrasyonunu yapabildiği ifade edilmekte. Samsung gibi bir teknoloji devi ile ortaklık imzalayan Enjin Coin ekibi, 2019 yılında en çok yükselen kripto para birimlerinden de birisi olmuştu.

Kredi kartıyla bitcoin ve kripto para satın almak için Cex.io'ya bu linkten üye olarak komisyon avantajlarından yararlanabilirsiniz.

Enjin şu an direkt olarak Samsung’un blockchain cüzdanı üzerinde saklanabilmekte ve sağladığı bu destek ile kullanıcıların ilgisini arttırmakta. ENJ Coin almak isteyenler direkt olarak dünyanın en büyük kripto para borsalarından Binance’i tercih edebilirler. Binance hem sağladığı likidite hem de güvenlik ile diğer borsalardan birkaç adım öne çıkmakta ve en yüksek Enjin Coin hacmi de bu sebeple Binance’de yer alıyor.

ENJ Coin Nereden Alınır?

ENJ Coin  tam olarak nasıl alınır?  Binance bu konuda kullanıcıların tercih edeceği en popüler platform olarak ön plana çıkıyor. mümkün. Binance’in sunduğu likidite ve güvenlik de yatırımcıların burayı tercih etmesine etki etmekte.

  • ENJ Coin satın almak için ilk olarak borsaya TL bakiyesi atmak veya bunun yerine kullanılabilecek bir kripto para almak gerekiyor. Bunun için ilk önce Binance ana sayfasına girip, sol üstte yer alan “Kripto Al” seçeneğinden “Kredi/Banka Kartı” sekmesine tıklayın.
  • Açılan sekmede ne kadar TRY ile işlem yapmak istediğiniz seçip, Coin kısmından Tether’i yani USDT’yi işaretleyin.
  • USDT aldıktan sonra yine sol üstteki “Al-Sat” seçeneğini önizleyin “Klasik” sekmesine tıklayın.
  • Açılan kısımda sağ üstten USDT sekmesini seçerek, arama butonuna ENJ yazın ve altta açılan ENJ /USDT çiftini seçin.
  • Daha sonra ortadaki “ENJ AL” sekmesine gelip, almak istediğiniz miktarı girin.
  • İstediğiniz miktarı girin ve işleme onay vererek ENJ alma işlemini tamamlayın.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar