X


Mike Novogratz’dan Önemli Ripple Açıklaması: “XRP Topluluğu Gerçekleri Görmüyor!”

Ünlü CEO Mike Novogratz’a göre XRP topluluğu gerçekleri görmüyor ve XRP fiyatının son artışı bir anlam ifade etmiyor.
08:05
3 Mayıs 2021

Galaxy Digital CEO’su Mike Novogratz bir röportajında XRP Army’nin (Ripple’ı destekleyen ve XRP ekosisteminde bulunan kişiler) gerçeği inkar ettiğini dile getirdi.

Ripple Bilmecesi

Aralık ayında Amerika Birleşik Devletleri Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu’nun (SEC) açtığı davanın ardaından büyük bir darbe alan ve ciddi düşüş yaşayan XRP, son birkaç haftadır oldukça istikrarlı bir artış yaşıyor. Dolayısıyla hem XRP yatırımcılarının hem de XRP destekçilerinin kripto para birimine sadık olduğu ile ilgili çok fazla yorum yapılıyor. Zaten XRP Army de bunu her seferinde hem dile getiriyor hem de gösteriyor.

300'den fazla kripto para ile al-sat yapmak, lending ve staking'den kazanç sağlamak için bu linkten Binance'ye üye olabilirsiniz.

Şu anda XRP Army, XRP’nin bir menkul kıymet olmadığını ifade ediyor ve dava sebebiyle kripto para birimi işlemlerini durduran borsaların yeniden işlemleri başlatmaları için baskı yapıyor.

Bunlara ek olarak topluluk, Ripple‘a karşı XRP davasını başlatan eski SEC başkanı ve diğer eski SEC yetkilileri hakkında da kamuoyuna açıklama yapıyorlar. Hatta bazı XRP hayranlarının temelsiz komplo teorileri yaydığı dahi ifade ediliyor.

Bu noktada her ne kadar Ripple’ın destekçileri varsa, Ripple’ı eleştiren ve haksız bulan önemli isimlerin olduğunu da belirtmek gerekiyor.

“XRP Army Gerçekleri Görmüyor”

Galaxy Digital CEO’su Mike Novogratz yaptığı açıklamalarda, XRP Army’nin kendisine Kasım 2020 seçimlerinin meşruiyetinden şüphe duyan Trump destekçilerini hatırlattığını kaydetti. Ayrıca Novogratz’a göre XRP hayranlarının gerçekleri görmezden gelme gibi bir durumları da var.

Bunlara ek olarak Novogratz açıklamalarında, XRP topluluğuna her şeyin söylenebileceğini ve onların da buna inanacağını dile getiriyor. Ayrıca CEO, kripto para ekosisteminde zaman zaman böyle durumlarla karşılaşıldığını da ekliyor.

Öte yandan milyarder yatırımcı Mike Novogratz, token’ların çoğu Ripple‘a ait olduğu için piyasa değerine göre dördüncü en büyük kripto para biriminin hayranı olmadığını da dile getirdi.

Ayrıca Novogratz, XRP’nin yaşadığı son rallinin de kendisi için bir anlam ifade etmediğini dile getirdi. Ancak Novogratz’ın Ripple’a 23 milyon dolardan fazla para yatırdığı da biliniyor ve bazı Twitter kullanıcıları CEO’ya bu XRP’leri satmasını söyledi. Novogratz ise bu yatırımın kendisi için “acı verici” olduğunu ifade ediyor.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar