X

MANTRA DAO Coin Nasıl Alınır?

MANTRA DAO Coin Nasıl Alınır?
21:00
29 Mayıs 2021

MANTRA DAO; staking, ödünç verme ve çok zincirli DeFi hizmetlerini sunan topluluk tarafından yönetilen bir DeFi platformudur.

MANTRA DAO (OM) Nedir?

MANTRA DAO; staking, ödünç verme ve çok zincirli DeFi hizmetleri veren bir DeFi platformudur. OM, web 3.0 için topluluk tarafından yönetilen, şeffaf ve merkezsiz bir ekosistmen oluşturmak adına topluluğun görüşlerinden faydalanır. Polkadot ekosisteminde Parite Substrate üzerine inşa edilen MANTRA DAO (OM), kullanıcılara değer depolamak ve portföy büyütmek için finansal kontrol hizmeti sunar.

MANTRA DAO, finansal ürünler ekosistemini desteklemek adına son derece güvenli, ölçeklenebilir ve Polkadot ağına bağlanabilir alt tabaka tabanlı bir blok zinciri olan Rio Chain üzerinde çalışır.

Kredi kartıyla bitcoin ve kripto para satın almak için Cex.io'ya bu linkten üye olarak komisyon avantajlarından yararlanabilirsiniz.

OM, DeFi ekosistemine kitlesel benimsenmeyi yaymayı hedefleyerek geleneksel blok zincirlerinin karşılaştığı temel sorunları ele alır. Proje, MANTRA DAO vakfı tarafından başlatılmıştır. MANTRA DAO’nun temeli, platformların güvenliğini sağlamak ve OM Coin sahiplerine destek sağlamaktır. OM Coin sahipleri, vakfın sunduğu hizmetlerden yararlanabilir ve platform üzerinde yönetim hakkına sahiptir.

Platform, birlikte çalışabilir teknolojiler üzerine inşa edilmiştir ve topluluk tarafından kontrol edilen merkezsiz finansal hizmetlerini içeren bir ekosistemdir. Platformun yönetim mekanizması, OM tarafından kararlaştırılır. OM Coin sahipleri, sistemin parametrelerini etkleyecek karar almada söz sahibi olabilirler. Sisteme katkıda bulunan kullanıcılar ayrıca OM Coin ile ödüllendirilir ve platform üzerinde çeşitli avantajlar elde eder. Bu platform aynı zamanda Karma Protokolünü de destekler. Karma Protokolü, katılımcıların ekosistem içindeki davranışlarını değerlendirmeye katkıda bulunan ve OM Coin sahiplerinin performansını takip eden bir itibar mekanizmasıdır.

OM Coin Nereden Alınır?

OM Coin, işlem hacmi bakımından dünyanın en büyük kripto para borsası olan Binance üzerinden güvenle alınıp satılabilir. MANTRA DAO Coin, Binance arayüzünde OM/BTC, OM/BUSD ve OM/USDT paritelerinde işlem görüyor. OM satın almak için öncelikle Binance borsasına üye olmak ardından hesap cüzdanına kripto para veya fiat para birimi göndermek gerekir.

Hesap cüzdanında bakiye yüklenmesinin ardından yukarıda belirtilen üç işlem çiftinden biri seçilerek satın alma arayüzüne girilmelidir. Satın alma arayüzünde limit kısmına alınmak istenen miktarın belirtilmesi gerekir. Miktarın belirtilmesinin ardından satın alma emri ile işlem gerçekleştirilir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar