X


Linear Coin Nasıl Alınır?

Linear Coin Nasıl Alınır?
13:30
10 Haziran 2021

Linear, sınırsız likidite ile anında sentetik varlıklar oluşturabilen merkezsiz bir delta-1 varlık protokolüdür.

Linear (LINA) Nedir?

Linear (LINA), sınırsız likidite parolasıyla hayata geçirilen merkezsiz bir delta-1 varlık protokolüdür. Proje, Linear’ın sentetik varlık token’ı olan “liquids” oluşturulmasını destekleyerek emtialar, forex, piyasa endeksleri ve diğer sektörler gibi geleneksel varlıkları kripto para birimi sektörü yatırımcılarına sunuyor.

Protokol, Linear (LINA) ve teminat olarak diğer token’ları kullanarak liquid’lerin operasyonlarını yürütmek amacıyla bir dApp olan Linear.Buildr gibi çeşitli ürünlerden oluşur. Borsa, hızlı onay süreleri ve güçlü güvenlik önlemleri ile çeşitli liquids’lerin alım satımını sağlamak için özel olarak oluşturulmuştur.

Kredi kartıyla bitcoin ve kripto para satın almak için Cex.io'ya bu linkten üye olarak komisyon avantajlarından yararlanabilirsiniz.

LINA, vizyonu liquids için teminat sağlayan ve protokolün topluluk yönetiminde kullanılan Ethereum ağı üzerine inşa edilmiş bir ERC-20 token’ıdır. Tüm token sahiplerinin Linear DAO’ya erişimi bulunmaktadır. Bu erişim, kullanıcıların farklı girişimler ve teklifler üzerinde söz sahibi olmasını sağlayarak Linear ekosisteminin gelişmesine katkıda bulunur.

Linear’ın temel amacı, protokolün çapraz zincir fonksiyonu ile daha iyi ölçeklenebilirlik ve daha yüksek hız ile üst düzey bir kullanıcı deneyimi sunmaktır. Linear Finance, blok zinciri teknolojisi özelliklerinden yararlanmaya devam ederken geleneksel varlıkları tercih eden kullanıcılar için basit bir çözüm sağlamayı hedeflemektedir.

LINA Coin Nereden Alınır?

LINA Coin, işlem hacmi bakımından dünyanın en büyük kripto para borsası olan Binance üzerinden güvenle alınıp satılabilir. LINA, an itibarıyla Binance borsasında LINA/BTC, LINA/BUSD ve LINA/USDT paritelerinde işlem görüyor. LINA, bu rehberin kaleme alındığı an itibarıyla 0.354 dolar seviyelerinde işlem görüyor.

Linear Coin satın almak için öncelikle Binance borsasına üye olmanız gerekir. Üyeliğin tamamlanmasının ardından hesap cüzdanına kripto para veya fiat para birimi gönderilir. Bakiyenin hesap cüzdanınıza yansıtılmasının akabinde yukarıda belirtilen pariteden de alım işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Alım işlemi için seçilen paritenin arayüzüne gidilir ve limit sekmesinde alınmak istenen LINA Coin miktarı belirtilir. Miktarın belirtilmesinin ardından LINA Al emri ile işlem gerçekleştirilmiş olur.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar