Kyber Network Nasıl Alınır?

Kyber Network Coin nedir ve nasıl alınır?
19:55
30 Eylül 2020
Okuma Süresi: 3 Dakika

Merkeziyetsiz kripto para borsası denilince akla gelen ilk projelerden olan Kyber Network, Kyber Network Coin isimli bir kripto para birimine de sahip. Kyber Network’ün sahip olduğu blockchain tabanlı likidite, birçok yatırımcının merkeziyetsiz bir şekilde token alım satımı yapabilmesini sağlamakta. Bu da tam olarak Uniswap kripto para borsasının sistemine benzemekte. Geliştiriciler Kyber Network ağında farklı ödeme akışlarını gerçekleştirip birden fazla finans uygulamasının etkileşime girmesini sağlayabilmekte.

Kyber Network üzerinde yapılabilen eylemler arasında ERC-20 tabanlı token ödemeleri, swap hizmetleri, finansal merkeziyetsiz uygulama geliştirme yer alıyor. Kyber Network nedir sorusunun cevabı aslında özet olarak bu şekilde açıklanabilir. Kyber Network yorumlarının 2020 yılında inanılmaz bir şekilde artması ise tesadüf sayılmaz. Peki Kyber Network yorumları içerisinde Kyber Network Coin geleceği hakkında nasıl ifadeler yer alıyoR?

Kyber Network Coin Nedir?

Kyber Network Coin, aynı Uniswap kripto para borsasının kendi coin’i UNI gibi düşünülebilir. Yatırımcılar isterlerse merkeziyetsiz borsaya likidite sağlayaran KNC Coin kazanabiliyor ve değeri devamlı olarak artan bu projeye katılım şansı elde ediyor. KNC Coin satın almanın yanı sıra likidite sağlayarak bunu elde etmek de Kyber Network Coin geleceği için önemli bir artı olarak düşünülebilir.

KNC Coin Yorum

Toplam şu an için sirkülasyonda 198.033.931 adet KNC Coin bulunuyor ve en yüksek arzın 210.391.783 KNC olduğu görülüyor. KNC’nin bu yazının kaleme alındığı anki değeri ise 0,98 dolar olarak gözükmekte.

Kyber Network Coin sahipleri Kyber Network kripto para borsasında ek avantajlara sahip olmanın yanı sıra işlem ücretleri konusunda da çeşitli indirimlere sahip olmakta. Yani KNC’yi merkeziyetsiz borsanın çekirdeği ve yönetim token’ı olarak düşünebiliriz. KNC, direkt kendi borsasından alınabiliyorken birçok yatırımcının yüksek likidite ve güvenlik için Binance tercih ettiği biliniyor. Kripto para borsaları ve özellikle DeFi furyası ile merkeziyetsiz kripto para borsaları revaçta oldukça KNC Coin’in de revaçta olacağı ve sektörün demirbaş projeleri arasında yer alacağı söylenebilir.

Kyber Network Satın Al

Peki yatırımcıların KNC Coin satın almak için ne yapması gerekiyor?

KNC Binance üzerinden aşağıdaki birkaç adımı takip ederek kolaylıkla satın alınabilir:

  • KNC satın almak için ilk olarak borsaya TL bakiyesi atmak veya bunun yerine kullanılabilecek bir kripto para almak gerekiyor. Bunun için ilk önce Binance ana sayfasına girip, sol üstte yer alan “Kripto Al” seçeneğinden “Kredi/Banka Kartı” sekmesine tıklayın.
  • Açılan sekmede ne kadar TRY ile işlem yapmak istediğiniz seçip, Coin kısmından Tether’i yani USDT’yi işaretleyin.
  • USDT aldıktan sonra yine sol üstteki “Al-Sat” seçeneğini önizleyin “Klasik” sekmesine tıklayın.
  • Açılan kısımda sağ üstten USDT sekmesini seçerek, arama butonuna KNC yazın ve altta açılan KNC/USDT çiftini seçin.
  • Daha sonra ortadaki “KNC AL” sekmesine gelip, almak istediğiniz miktarı girin.
  • İstediğiniz miktarı girin ve işleme onay vererek KNC alma işlemini tamamlayın.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar