reklamı kapat
 • BTC  :  24.822,19 ₺
 • ETH  :  748,75 ₺
 • BCH  :  1.270,05 ₺
 • XRP  :  2,40 ₺
 • NGC  :  0,77 ₺
 • BTC 24.822,19
 • ETH 748,75
 • BCH 1.270,05

Kripto Para Maceranıza Profitcoins İle Nasıl Başlayacağınızı Öğrenin!

3 Ağustos 2018
 • Coin TürkCoin Türk

Siz de dünya üzerinde yaşayan birçok insan gibi, nasıl olur da finansal bağımsızlığımı hayatımın sonuna dek sağlarım diye düşünmüşsünüzdür. Şu anı sadece hayal edin: Her Pazartesi günü yatağınızdan kalkma zorunluluğunuz yok ve o iğrenç alarmın sesini bir daha duymak zorunda değilsiniz. Artık sonunda sadece kendinizi düşünerek para harcamanın hayalini kurmak bile yeterince güzelken, kim bilir bu gerçekleşirse nasıl hissedeceksiniz?

Son dönemlerde birçok kişinin aklında hep aynı soru var: Kripto paralara nasıl yatırım yaparım? Kripto paralara yatırım yapıp, kripto para satın almak işlemi, birazcık zahmetli olabilir. Onun yerine, sizin için bunu yapacak bir firma var ve kripto paralara nasıl yatırım yaparım sorusunu bu firma, tam olarak cevaplıyor ve size karı vaat ediyor. Karşınızda Profitcoins!

Kripto Paralara Yatırım Yapmak Çok Kolay

Kripto paralara nasıl yatırım yapabilirim sorusunun ardından en çok sorulan soru ise ne zaman kripto paralara yatırım yapabilirim sorusudur. Kripto paralara yatırım yapmak, başlı başına zor bir kararken, bir de bunu ne zaman yapabilirim sorusuyla yüzleşmek gerçekten de işin oldukça zor bir hal aldığını ortaya koyar. Ancak siz de Belize merkezli (Kayıt No: 172071) bu devrimsel kripto para girişiminin yaptığı yazılımla, kazanımlarınızı katlayabilir ve çok daha başarılı bir hayata yelken açabilirsiniz. Nasıl mı?

 • Bu yazılım ile kripto paraları bir yerden ucuza alıp otomatik olarak pahalıya satabilirsiniz
 • Bu yazılım sayesinde siz hiçbir şeye müdahil olmadan para kazanıp ciddi karlar elde edebilirsiniz
 • Bu yazılım ile birlikte hayat kalitenizi arttırıp, yatırımlarınızı katlayabilirsiniz.

Kripto para satın alma işleminden uzak durarak, nasıl kripto para satın alabilirim gibi bir soruyu sormaktan kendinizi geri çekerek, çok başarılı bir şekilde bu işlemi yapabilirsiniz. Tek yapmanız gereken ufak bir deneme sürecinin ardından gereken parayı yatırmak ve işe başlamak. Nasıl kripto para satın alırım, nasıl yatırıma başlayabilirim ya da ne zaman yatırıma başlayabilirim sorularını dert etmeyin. Sadece kaydolun. Kalanını, zaten yazılım sizin için kendi kendine halletmiş olacak.

Yatırım Yapmanın En İyi Yolu

Profitcoins ile birlikte, siz de yatırım yapmanın en iyi yolunu keşfedeceksiniz. Nasıl yatırım yaparım, nasıl kripto para alırım, ne zaman kripto para yatırımı yapılmalı gibi soruların getirdiği gerginliği bir kenara bırakacak ve arbitraj sistemini baştan yazan bu uygulama ile büyük kazançlar elde edeceksiniz.

Siz de başlangıç seviyesinde bir kripto para takipçisi iseniz, kafanızı pek de fazla karıştırmadan direkt olarak firmanın sunduğu hizmetlerden faydalanıp binbir zahmet ile biriktirdiğiniz paraları çok daha değerli bir forma sokabilirsiniz. Yatırım yapmanın en iyi yollarından biri olan bu kripto para girişimi, tüm deneyimi, tecrübesi ve başarılı ekibiyle sizi bekliyor.

Profitcoins Gerçekten de İşe Yarıyor mu?

Profitcoins arbitraj adı verilen sistemle kullanıcılarına risksiz kar vaat eden bir kuruluştur. Daha önce bir trade tecrübeniz olmasına da gerek yoktur, Firma, bu noktada hiçbir tecrübeye gerek duyulmayacağını belirtiyor. Ancak şirketin ne yaptığını anlamak için arbitrajın anlamını bilmek gerekir. Her şeye rağmen Profitcoins’in kripto paralara yatırım yapmaya yeni başlayanlar için çok iyi bir ürün olduğunun da bilinmesi gerekir.

Arbitraj, bir ürünü bir yerden düşük fiyata alıp, başka bir yerde yüksek fiyata satmaktır. Kripto paralar da bu konuda ideal fırsatlar sunar ancak itibari parayı alıp kar edebilmek için diğer borsaya göndermek ve tüm bu süreç, arbitraj ile karı neredeyse imkansız kılar. İşte bu noktada da yazılım devreye girer ve tüm işlemleri sizin için otomatik bir şekilde yapar. Tek yapmanız gereken, ürünü satın alacağınız miktarı yatırmaktır.

Kendine has bir algoritma kullanarak arbitraj fırsatlarını yakalayan Profitcoins, örneğin bir yerden düşük fiyata Ether alır ve onu daha sonra bir başka borsada daha pahalıya satar. Buradaki fark da, kullanıcıya kar olarak döner.

Projenin Geleceği Çok Parlak

Kripto para piyasaları son dönemde çılgın bir süreçten geçiyor desek yanlış olmaz. Birçok küçük ve büyük ölçekte yatırımcı, bu piyasanın potansiyelinin farkına varırken; birçok otorite kripto paraların internet çılgınlığı gibi olacağını belirtiyor. Burada hedefte olan şeyler: Bitcoin, Ethereum ve diğerleri. Ana strateji ise: Bitcoin’leri düşükten alıp yüksekten satmak, yani arbitraj! Neredeyse günde 2bin doları bulan fiyat farklılıkları göz önüne alınırsa, bu model teoride gerçekten de bir hayli başarılı işleyebilir.

Temel olarak konuşacak olursak, hem büyük hem de küçük çaplı yatırımcı için bu piyasada fiyatın nereye gidebileceğini ön görmek hiç de kolay değil. Bu sebeple risk; geleneksel piyasalara kıyasladığımızda çok çok daha fazla. İşte bu noktada riski sıfıra indirmesi beklenen proje ise budur! Klasik arbitraj modellerinin aksine, Profitcoins’in odaklandığı şey, temel olarak fiyat farklarını aynı anda yakalamaktır. Sadece birkaç dakika içinde, A Platformu’ndan ucuza alınan koin, B Platformu’ndan pahalıya satılabilir!

Arbitraj Nedir ve Nasıl Yapılır

Bir ekonomi terimi olarak arbitraj, risksiz kar elde etmek amacıyla, bir varlığın farklı piyasalardaki fiyatları arasındaki eşitsizlikten yararlanılarak, söz konusu varlığın daha düşük fiyatlandığı piyasadan satın alınıp daha yüksek fiyatlandığı piyasada eş zamanlı olarak satılması işlemidir. Arbitraj yoluyla riskiz kar sağlamak oldukça cazip görünmekle birlikte sanıldığından çok daha zordur.

Etkin piyasa koşullarında, piyasadaki tüm oyuncuların mevcut haber, bilgi ve verilere kolaylıkla erişebildiği ve varlık fiyatlarının bu verileri yansıttığı, dolayısyla aynı varlığın fiyatının tüm piyasalarda eşit olduğu varsayılır. Ancak çeşitli nedenlerle piyasaların etkin olmaması sonucunda zaman zaman aynı varlık farklı piyasalarda farklı fiyatlardan alınıp satılabilir. Böyle durumlarda arbitraj fırsatı ortaya çıkar.

Arbitrajın temel özelliklerinden biri risksiz kar sağlamaktır. Ortaya çıkan arbitraj fırsatı, devlet tahvili veya mevduat faizlerinin sağladığı risksiz getiri oranından daha fazla kazanç sağlamıyorsa amacına uygun değildir.

Yani görüldüğü gibi yatırım yapmaya ne zaman başlanacağı, kripto para satın alma işlemlerinin nasıl yapılacağı ya da nasıl yatırım yapılacağı gibi soruların cevabı aslında çok basit: Kripto para yatırımları, kripto paralara yatırım, yeni başlayanlar için kripto para gibi konulara hakim olmadan da para kazanmak istiyorsanız, siz de bu yazılımı deneyim başarılı olabilirsiniz!

Emin olabilirsiniz ki bu yazılım, gerçekten de yatırım yapmanın en iyi yollarından birisi ve kripto paralara yatırım yapmak istiyorsanız fazla uzağa bakmanıza gerek yok.

İşte bu yazılım da bu noktada devreye girerek size bunun kapılarını açar ve bu sayede risksiz kazançlarınız cebinize girer.

Nasıl Bitcoin Alınır, Nasıl Arbitraj Yapılır?

Doğru sistemleri kullanırsanız ve işinizi bilirsiniz tabii ki ancak yukarıda da bahsettiğimiz gibi süreç biraz komplike olabilir. Artık arbitraj fırsatları biraz azalmıştır ancak kripto para piyasalarında yaşanan ‘volalite’ dediğimiz ve de fiyatların ani artış azalışları olarak tanımlayacağımız süreçlerin fazlalığından dolayı halen bu konuda ciddi bir şansımız bulunmaktadır.

Peki neden bu hizmeti kullanmalıyım derseniz, size şunu söyleyebiliriz:

 • Bu sistem, İngiltere hükümetine kayıtlı, güvenilir bir sistemdir
 • Bu sistem, bağımsız kuruluşlarca değerlendirilmiş ve kalitesi onaylanmıştır.
 • Yazılımı, çok iyi mühendisler tarafından yapılmıştır.

Bu noktada devreye algoritmalar girer çünkü insan eliyle bunun yapılıp işlenmesi oldukça zahmetli bir işlemdir. İşte bu noktada karşımıza Profitcoins, ustaca yazılmış algoritması ile bu soruna derman olmayı başarmaktadır.

Bitcoin, Ethereum, Ripple, Litecoin vs. vs. gibi ürünler de bu volaliteye tabii olduklarından bunlarla arbitraj yapmak, ustaca yapılmış bir yazılımla oldukça mümkündür. Bundan dolayı bu ürünü kullanan isimler hem sürekli hem de iyi karlar elde ederek birikimlerini muhteşem bir şekilde değerlendirmenin mutluluğuna varmışlardır.

Sorumluluk Reddi: Bu makale bir basın bültenidir. Cointürk, yukarıda yer alan bilgilerden ve basın bülteninde adı geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir. Cointürk, basın bülteninde adı geçen şirketle ilgili okuyucuların kendi araştırmalarını özenle yapmalarını önermektedir.
Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

 • Serkan Elci
  2 hafta önce

  Doğru söylüyorsunuz. Gerçekten mükemmel bir sistem ancak bugün Aydan diye bir müşteri temsilcisinin sözlü hakaretine maruz kaldım. Kadın daha. Sathosinln ne olduğunu bilmiyor. Arkadaşlar para çekme çok sıkıntılı. İki üç hafta sonra anca gönderim olabiliyor. Zaten onlar o süre zarfında baya işletiyor paranı. Kesinlikle saygısızlıkta diz boyu. Yazıklar olsun

  0
  • Murat kıdır
   1 hafta önce

   Nasıl kaydoldunuz serkan bey ve bunun turkiyedeki şirketini o kadar aradım bulamadım benim girdigim yabancı şirket çıktı bana yardımcı olabilir misiniz? Instagram adresim @ofcmurattt mesaj atar mısınız bi konuşalım bu konuyu

   0