f Kripto Para Borsası Mamoru, Yeni Üyelerine 1000 TL Hediye Ediyor › COINTURK

Kripto Para Borsası Mamoru, Yeni Üyelerine 1000 TL Hediye Ediyor

11:45
9 Eylül 2023

2021’den beri Türkiye’de Türk lirası ve RFQ modeli ile işlem kolaylığı sunduğu iddia edilen, komisyonsuz kripto para borsası Mamoru, yenilenen marka imajı ile birlikte ilk kampanyasını duyurdu.

Açıklamalara göre borsa, “Yeni Kullanıcı Festivali” kampanyası ile yeni nesil yatırım dünyasında aktif yatırımcı olmak isteyen herkesi Mamoru’ya kayıt olmaya davet ediyor.

8-15 Eylül 2023 tarihleri arasında Mamoru’ya kayıt olan yeni kullanıcıların yapacakları ilk 10.000 Türk lirası yatırımlarına ekstra 1000 Türk Lirası hediye edecek.

İlk gelen alır sistemine göre düzenlenen kampanya, Mamoru’ya yeni kayıt olan ve kampanya koşullarını sağlayan ilk 1000 kullanıcı için geçerli olacak.

Detaylara buradan ulaşabilirsiniz.

Sorumluluk Reddi: Bu makale sponsorlu bir yazıdır. CoinTürk, bu makale içeriğinde geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir ve sorumlu tutulamaz. CoinTürk, bu sponsorlu yazıda adı geçen şirket ve şirketin sunduğu ürün veya hizmetlerle ilgili olarak okuyucuların kendi araştırmalarını özenle yapmalarını şiddetle önermektedir.

Haberlerimizi Telegram, Instagram, Facebook, Twitter ve Youtube hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar
OKUYUCU YORUMLARI