reklamı kapat

“Kripto Para Bitcoin” Kitabı Güncellenmiş 2. Baskı Yayınlandı

21 Mart 2018
  • Coin TürkCoin Türk

“Kripto Para Bitcoin – Finansal Özgürlüğün Eşiğinde” kitabı güncellenmiş 2. baskısı yayınlandı.

1.baskısı tükenen Türkiye’nin ilk Bitcoin kitabı store.coin-turk.com adresinde satışa sunuldu. Store üzerinden banka havalesi veya bitcoin ödemesi ile kitabı temin edebilirsiniz. Kredi kartı ile almak isteyenler ise Binbirçeşit.com‘u ziyaret edebilir.

CoinTürk Genel Yayın Yönetmeni Levent Kurt tarafından 2014 yılında kaleme alınan ve 1. basımı 2015 yılında yayımlanan kitabın yeni baskısını CoinTürk Store dışında bir çok platformdan da temin edebilirsiniz. Aşağıda kitap içeriğiyle ilgili detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Alanında ilk Türkçe yazılmış olan bu kitap vasıtasıyla; Bitcoin nedir? Bitcoin nasıl çalışır? ve Bitcoin madenciliği nedir? Sorularına yanıt aranmış ve Bitcoin’in altyapısındaki teknoloji ile gelecekte neler yapılabileceği açıklanmıştır. Ayrıca, Bitcoin ve diğer kripto paralarda yatırım konusu ele alınarak yatırımcılara başarı için faydalı bilgiler verilmeye çalışılmıştır.

Bitcoin’in yapısıyla ilgili konular her kesimin anlayabileceği seviyede açıklanmış ve teknik detaya çok fazla yer verilmemiştir. Bunun nedeni, teknik detaylarda boğulmadan her düzeye hitap etmeye çalışmaktır. Bu çerçevede amaç; Bitcoin’in ne olduğunu, küresel finans sistemine getireceği yenilikleri ve hayatımıza yapabileceği etkiyi her açıdan incelemeye çalışmak ve kripto para yatırımı konusunda girişimcilere yol göstermektir. Bu anlamda kitapta, hem yeni kullanıcılar için geliştirici ve eğitici bilgilerin yer alması, hem de deneyimli kullanıcılara farklı bakış açıları kazandırmak hedeflenmiştir.

Hemen al: Store

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.