Kripto Para Analisti Nicholas Merten; Bu 3 Altcoin Takip Edilmeli! Büyük Patlama Bekliyor

Popüler kripto para analisti Nicholas Merten, altcoin piyasası Bitcoin'den daha iyi performans göstermeye başladığında bu 3 altcoin'in büyük artış yaşamasını bekliyor.
08:37
18 Kasım 2021
Kripto Para Analisti Nicholas Merten; Bu 3 Altcoin Takip Edilmeli! Büyük Patlama Bekliyor
Okuma Süresi: 3 Dakika

Popüler kripto para analisti Nicholas Merten, altcoin piyasası Bitcoin‘den daha iyi performans göstermeye başladığında büyük artış yaşamasını beklediği üç kripto para birimini takipçileri ile paylaştı.

Bu 3 Altcoin’e Dikkat

Yeni bir strateji oturumunda kripto para piyasası hakkındaki son tahminleri paylaşan Merten, 480.000 YouTube abonesine altcoin‘ler bir çıkış için hazırken, en umut verici olabilecek bir sektöre odaklandığını belirtti.

Merten konu ile ilgili yaptığı açıklamalarında şu ifadeleri kullandı;

“Yani genel olarak konuşursak, altcoin’lerin öldürücü bir çıkış yapması için hala burada çerçeve kuruyoruz ve yılın geri kalanında Bitcoin‘i geride bırakmaya devam ediyoruz. Ama size benim çok ilgimi çeken sektörden bahsetmek istiyorum.

Dışarıda Metaverse var, NFT‘ler var, merkezi olmayan finans (DeFi) var… peki kripto alanında gördüğümüz, neredeyse zaman içinde test edilmiş ve gerçek bir trend olan gerçekten ne var? İşte o zaman, ortaya çıkan katman-1 projelerini görüyoruz. ”

Merten, gelişmekte olan katman-1 protokollerinin bu piyasadaki yatırımcılar için “en iyi yatırım” olduğunu söylüyor ve sektörde takip edilebilecek en iyi 3 kripto para birimini takipçileri ile paylaştı.

e-Radix (EXRD), Energi (NRG) ve Iota (MIOTA)

Merten’e göre, özellikle merkezi olmayan finans (DeFi) için inşa edilen ilk katman-1 olan e-Radix (EXRD), Bitcoin karşısında (EXRD/BTC) olağanüstü bir ivme sergiliyor.

“Burada Bitcoin’e karşı alçalan bir kama patlaması yaşadığını, hacim gerçekten arttığını, fiyatın gerçekten patlamaya başladığını ve ivmenin gerçekten olağanüstü olduğunu görebilirsiniz. Fiyattaki her geri çekilmede bir önceki direnci desteğe çevirdi…”

Öte yandan EXRD, içeriğin kaleme alındığı an itibarıyla CoinMarketCap verilerine göre son 24 saatte %5.35’lik bir artışla 0,4998 dolardan el değiştirirken bu, son 30 günün en düşük seviyesi olan 0,1017 dolardan yaklaşık %500’lük bir artışa işaret ediyor.

Merten ikinci olarak akıllı sözleşme yeteneğine, merkezi olmayan oylamaya ve kendi kendini finanse eden bir hazineye sahip temel bir blok zinciri olan Energi‘yi (NRG) işaret ediyor. Merten’e göre, altcoin‘in önemli bir süre hareketsiz kaldı ve şimdi büyük bir artış başlatmak için patlamaya hazır görünüyor.

“Bence şimdi, Energi’den gelen pek çok temel unsurla, NRG daha yükseğe çıkabileceği ve daha da yukarı tırmanmaya başlayabileceği ve hatta belki bir süre sonra ilk büyük boğa rallisini başlatabileceği aşamayı hazırlayabilir. Sessiz kalan, perde arkasında temelleri üzerinde çalışan bu oyunları bulmayı seviyorum.”

İçeriğin kaleme alındığı sırada NRG, CoinMarketCap verilerine göre son 24 saatte %51’lik bir artış yakaladı ve şu anda 2.71 dolardan işlem görüyor.

Ünlü analist son olarak, nesnelerin internetine odaklanan açık kaynaklı dağıtılmış bir defter olan MIOTA‘yı gündeme getirdi. Analist, EXRD gibi MIOTA‘nın da uzun bir birikim modelinde olduğunu ve önümüzdeki dönemlerde bir patlama yaşadığını belirtti.

Popüler kripto para birimi içeriğin hazırlandığı an itibarıyla son 24 saatte %2.84’lük bir düşüşle 1.35 dolar seviyelerinde alım satım işlemi görmeye devam ediyor.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar
OKUYUCU YORUMLARI