FC Porto Fan Token Nasıl Alınır?

FC Porto Fan Token Nasıl Alınır?
23:15
17 Kasım 2021
Okuma Süresi: 2 Dakika

FC Porto Fan Token (PORTO), Binance Smart Chain üzerine inşa edilmiş Porto taraftarlarına özel deneyimler sunmak için tasarlanmış bir BEP-20 token’dır.

FC Porto Fan Token (PORTO) Nedir?

FC Porto Fan Token (PORTO), tüm Porto taraftarları adına fan deneyiminde devrim yaratmak üzere tasarlanmış bir BEP-20 token’ıdır. PORTO; taraftarlara takım oylama anketlerine katılma, dijital koleksiyon alımı, NFT satın alma, ödüller ve harika deneyimlerle bağlantılı özelliklerin keyfini çıkarma şansı tanıyor.

FC Porto Fan Token, Binance Fan Token Platformu’ndan yararlanan kripto destekli tek noktadan katılım ve yönetim hizmetleri sağlayarak FC Porto hayranlarına takımı ile arasındaki ilişkiyi geliştirmek adına tasarlanmıştır. Porto kulübü, fan token’ı ekosistemine dahil ederek oylama, bağış, e-ticaret, NFT ve daha fazlasını hayranlarına sunuyor.

Taraftar deneyimini geliştirmek ve yükseltmek adına yaratılan PORTO, bu alanda Binance ile ortak çalışma yürüterek zirveye oynuyor. Önde gelen kripto para borsası Binance, Fan Token Platformu’na PORTO’yu dahil ederek ekosistemini genişletti. FC Porto Fan Token ile taraftarlar takımlarıyla kripto alanında buluşma şansı elde ediyor.

PORTO Coin Nereden Alınır?

PORTO Coin, işlem hacmi bakımından dünyanın en büyük kripto para borsası olan Binance üzerinden güvenle alınıp satılabilir. FC PORTO Fan Token; Binance platformunda PORTO/BTC, PORTO/TRY, PORTO/USDT ve PORTO/EUR paritelerinde işlem görüyor. PORTO Coin, bu rehberin hazırlandığı sırada 11.15 dolardan alım satım işlemi görüyor.

FC Porto Fan Token satın almak için öncelikle Binance borsasına üye olmak gerekmektedir. Üyeliğin tamamlanmasıyla Binance hesap cüzdanına kripto para veya fiat para birimi transfer edilmelidir. Transferin tamamlanmasının ardından yukarıda belirtilen dört pariteden de PORTO Coin satın alabilirsiniz. PORTO/USDT işlem çiftinden satın alma için öncelikle bu paritenin arayüzüne gidilmelidir. PORTO/USDT arayüzünde limit sekmesinde belirtilen alana satın alınmak istenen miktar girilir. Miktarın belirtilmesinin ardından PORTO Al emri ile satın alma işlemi gerçekleştirilir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar