X


Kredi Kartı ile Kripto Al

Kredi kartı ile nasıl Bitcoin alınır ve buna hangi siteler izin veriyor? İşte yazımızda cevabını bulabileceğiniz 2 soru..
06:23
1 Ocak 2021

Kripto paralarla tanışan çoğu kullanıcı ilk önce; Kredi kartı ile nasıl Bitcoin alabilirim? PayPal kullanarak Bitcoin ve kripto para satın almak mümkün mü? gibi soruların cevaplarını merak ederler. Bu nedenle de ilk başta daha kolay yol olan kredi kartı gibi araçlarla yönelirler. Ancak tam olarak nereden ve nasıl alınacağı konusunda çoğu zaman kafa karışıklığı yaşarlar. Bu bağlamda yazımızda; kredi kartı ile bitcoin alma onaysız, Kredi Kartı ile Bitcoin Alınan Siteler, kredi kartı ile kripto para, kredi kartı ile xrp alma, kredi kartıyla ethereum almak ve sanal kart ile bitcoin almak  gibi kavramları sizler için değerlendiriyoruz.

Kredi Kartı ile Kripto Para Alma

2013 yılında kurulan Cex.io, günümüzde yüz binlerce kullanıcısı tarafından güvenilen ve çok işlevli bir kripto para platformu haline geldi. Bitcoin ve kripto para alım hizmetlerine aracılık eden platform, yaptığı son geliştirmelerle kredi kartı ile Bitcoin, Ethereum ve Bitcoin Cash gibi kripto paraları satın almayı kolaylaştırdı.

Belli bir rakama kadar herhangi bir onay olmadan Bitcoin satın alınabilirken, hesabınızı onaylattığınızda günlük 10,000 dolara kadar işlem yapmak mümkün hale geliyor. Diğer sitelerin aksine yüksek harcama limitine sahip kredi kartlarınızla coin veya token satın almak mümkün. Üstelik özverili ekip sayesinde onaylanma süreçleri oldukça hızlı işliyor ve gereksiz bekleme süreleri ortadan kalkıyor.

Kredi Kartı ile Kripto Para

Cex.io içerisinde 2020 yılı itibariyle Bitcoin fiyatı uluslararası piyasalarla aynı düzeyde seyrediyor. Bitcoin dışında kredi kartıyla; Ethereum, XRP, BitcoinCash, Tether, Litecoin, BinanceCoin, EOS, BitcoinSV, Stellar, TRON, Cardano, Monero, IOTA, NEO, Dash satın alabilirsiniz.

Bunun dışında platformun referans (affiliate) sistemini kullanarak pasif gelir fırsatı yakalayabilirsiniz.

Uzun süredir piyasada olması ve canlı desteği ile ön plana çıkan Cex.io, kredi kartı ile kripto para satın almak isteyenler için önemli bir platform olarak değerlendirilebilir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar
 • Lale
  1 sene önce

  Indacoin sitesine geçen hafta üye oldum. 3 kez giriş yaptım. Şuan şifreyle giremiyorum ve şifreyi yenlleyemdim. Çekim yapabilirmiyim. Ne yaabilirim.

  111
 • bitmecoin
  5 sene önce

  En tanıdık olanı cex.io ama çok fazla bilgi istiyor. Bitcoin alırken bu kadar bilgi vermek gereksiz.

  162