reklamı kapat

Kredi Kartı ile Bitcoin Satın Alınabilecek Siteler 2019

15:23
3 Ağustos 2019
  • Coin TürkCoin Türk

Kripto paralarla tanışan çoğu kullanıcı ilk önce; Kredi kartı ile Nasıl Bitcoin Alabilirim? PayPal Kullanarak Bitcoin ve kripto para Satın Almak Mümkün Mü? gibi soruların cevaplarını merak ederler. Bu nedenle de ilk başta daha kolay yol olan kredi kartı gibi araçlarla yönelirler. Ancak tam olarak nereden ve nasıl alınacağı konusunda çoğu zaman kafa karışıklığı yaşarlar. Bu bağlamda kredi kartı ile Bitcoin satın alınabilecek en iyi siteleri sizler için değerlendiriyoruz.

Kredi Kartıyla Bitcoin

2013 yılında kurulan Cex.io, günümüzde milyonlarca kullanıcısı tarafından güvenilen ve çok işlevli bir kripto para işlem platformu haline geldi. Bitcoin ve kripto para alım hizmetlerine aracılık eden Cex.io, yaptığı son geliştirmelerle kredi kartı ile Bitcoin, Ethereum ve Bitcoin Cash gibi kripto paraları satın almayı kolaylaştırdı.

Belli bir rakama kadar herhangi bir onay olmadan Bitcoin satın alınabilirken, hesabınızı onaylattığınızda günlük 10,000 dolara kadar işlem yapmanız mümkün hale geliyor.

Kredi Kartıyla Kripto Para Satın Al

Site içerisinde 2019 yılı itibariyle Bitcoin fiyatı ise uluslararası piyasalarla aynı düzeyde seyrediyor. Bitcoin dışında kredi kartıyla Ethereum, Dash, Bitcoin Cash, Ripple, Stellar, ZEC ve Litecoin alış satışı yapabilirsiniz.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.


  • bitmecoin
    4 sene önce

    En tanıdık olanı cex.io ama çok fazla bilgi istiyor. Bitcoin alırken bu kadar bilgi vermek gereksiz.

    55