Kemerleri Bağlayın! Michael van de Poppe’den Bu Altcoin İçin ATH Uyarısı!

Başarılı teknik analizleriyle tanınan uzman isim Michael van de Poppe'den bu kripto para birimi için yeni bir zirve uyarısı!
00:55
28 Şubat 2023
Okuma Süresi: 2 Dakika

Popüler kripto para analisti Michaël van de Poppe, bu yıl içerisinde güç gösteren bir merkezi olmayan finans (DeFi) altcoin’inin büyük olasılıkla büyük bir sıçrama yapacağını ileri sürdü.

“GMX’de ATH Görülebilir!”

Van de Poppe Twitter üzerinden yaptığı açıklamalarında, merkezi olmayan ticaret platformu GMX’in yerel token’ı olan GMX’in, 18 Şubat tarihinde ulaştığı tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 85.07 dolardan son düzeltici hareketine rağmen yükseliş trendinde kaldığını belirtti. Analist, GMX’in 69 dolar civarındaki desteğe ulaştığında muhtemelen yukarı yönlü hareketini hızlandıracağını vurgulayarak açıklamalarında şu ifadelere yer verdi:

Mevcut durum yukarı yönlü bir trend ve bu nedenle, hala ‘dipten satın alma’ yaklaşımında. 65-68 doların üzerinde kalırsa, büyük olasılıkla tüm zamanların en yüksek seviyesine doğru başka bir ralli görürüz ve 65-68 dolar aralığı bir ilgi noktası haline gelir.

Yazı kaleme alındığında GMX 75.15 dolar seviyesinden işlem görüyor.

FTM ve MATIC Yorumu!

GMX’in ardından akıllı sözleşme protokolü Fantom’u (FTM) ele alan Van de Poppe, kripto para piyasaları zayıflık göstermeye devam ederse Ethereum (ETH) rakibinin daha derin bir gerilemeye tanık olabileceğini ileri sürdü. Uzman isim açıklamalarında şunları söyledi:

Bu seviyeyi Fantom’da ilgi noktası olarak işaretledim. Oraya ulaştık, bu yüzden etkinleştirilmesi gerekiyor. Ancak piyasalar devam ederse ve trend daha düşük dip seviyelere ulaşırsa, o zaman bir sonraki uzun vadeli fırsat için 0,36 doları ele alacağım.

Yazı kaleme alındığında FTM, Van de Poppe’nin ilk belirlediği alanının hemen üzerinde 0,469 dolar seviyesinden işlem görüyor.

Son olarak kıdemli kripto para analisti Van de Poppe, Polygon (MATIC) için önemli bir sıçrama hazırlığında olabileceğini belirterek şunların altını çizdi:

MATIC bir ilgi noktasında ve potansiyel sıçrama bölgelerinde işlem görüyor. Bu gerçekleşirse, %20-25 oranı gerçekleşebilir. Olmazsa, bir sonraki adımda 1 dolara bakacağım.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar