X

Hyperion Coin Nasıl Alınır?

Hyperion Coin nedir?
23:18
2 Aralık 2020
Hyperion diğer DeFi projelerinden çok daha farklı bir amaca ve projeye sahip bir kripto para birimi ve merkeziyetsiz harita platformudur. Dünya haritasını “Tek Harita” hedefi ile merkeziyetsiz bir şekilde insanların hizmetine sunmayı hedefleyen projenin bunu aynı zamanda küresel olarak ücretsiz bir şekilde erişime açma hedefi de bulunuyor. Spatial Consensus Protocol üzerine kurulmuş olan Hyperion, sadece uzaysal veya mekânsal bilgiyi aktarmakla kalmıyor aynı zamanda değer transferi de sağlıyor.
Hyperion kullanıcıların harita hizmetlerini kullanma yolları ile yöntemlerini değiştirip bunları yeniden tanımlamayı amaçlamakta. Hyperion’un bu bağlamdaki ilk hedefi ise haritaları olabildiğince merkeziyetsiz ve erişilebilir yapmakta.

Hyperion Coin Nedir?

Hyperion Coin, bir zamanlar Ethereum tabanlı bir kripto para birimi iken daha sonra kendi ağına geçiş yapması ile bu durumu değiştirdi. Toplamda iki farklı katman üzerinde bulunan HYN Coin, Hyperion ekosisteminin değer transfer aracı olarak da biliniyor. “Tek Harita” vizyonuna doğru ilerleyen projenin kripto parası HYN Token’ın değeri de buna bağlı olarak yükseliyor.

HYN Coin ağında gizlilik odaklı bir sistem var ve sadece değer transferi değil aynı zamanda bu transferin gizli olması sağlanmakta. Telefon üzerinden küresel ve gerçek harita uygulamasına ek olarak konum arama ve bunun gibi tüm işlemler yapılabilmekte. HYN Token sahipleri ellerindeki kripto paralarla staking yapıp hem ağın gelişimine katkı sağlayabilir hem de fiyat yükselişinden yararlanabilir.

Hyperion Coin Yorum

Hyperion yorumlarına bakıldığında bunun toplam piyasa değerine göre 262. sırada yer aldığı görülüyor. Son 24 saat içerisinde %18,36 yükseliş elde eden HYN’nin fiyatı 0,12 dolara kadar yükseldi. Geçtiğimiz günlerde ana ağa geçilmesi bunda etkili oldu ve HYN fiyatı şu an lider kripto para birimi Bitcoin’in şahlanmasına rağmen yükselmeyi sürdürüyor.

300'den fazla kripto para ile al-sat yapmak, lending ve staking'den kazanç sağlamak için bu linkten Binance'ye üye olabilirsiniz.

Sirkülasyondaki toplam miktarın 316.765.917 HYN olduğu görülüyor ancak toplam arz 10.000.000.000 olarak belirlendi. Bu da ilerleyen tarihlerde HYN değerinin artması ile yeni HYN Coin’lerin piyasaya sürülebileceğini ve kilitlerinin açılabileceğini göstermekte. Peki diğer DeFi projelerinden farklı bir amaca sahip olan HYN Coin satın almak için ne yapmak ve hangi borsayı kullanmak gerekiyor?

Hyperion Coin Nereden Alınır?

Peki HYM Coin satın almak için ne yapmak gerekiyor? HYM Coin BinanceDEX üzerinden alınıp satılabilmekte.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar
 • Yusuf
  5 ay önce

  Merhaba,
  BinanceDex’te bulamadım nasıl erişim sağlarım.
  Teşekkürler

  10