reklamı kapat

Huobi Prime İlk Token Satışını Gerçekleştiriyor

Huobi Prime platformundaki ilk IEO yarın düzenlenecek.
22:00
25 Mart 2019
  • Kartal ParıltıKartal Parıltı

Huobi’nin borsa içi token satışı (IEO) platformunda yarın ilk etkinlik gerçekleştirilecek, TOP Network token’ları satışa çıkarılacak. Binance Launchpad’e benzer bir uygulama yapan Huobi prime, Binance’e göre bazı konularda farklı yaklaşımlar gösteriyor.

Huobi Prime

Borsanın resmi açıklamasına göre platformun ana amacı “potansiyel Blockchain uygulamalarını keşfetmek ve ekosistemin gelişmesine katkıda bulunmak.” Binance’in aksine Huobi Prime token’ları doğrudan borsasında listeliyor. Yapılan duyuruda menkul kıymet olarak görülmeyen Blockchain token’larının Houbi Token HT’ye karşı listeleneceği belirtildi. Fiyatın belirlenmesi ve yüksek volatilite risklerini azaltmak adına token’lar “fiyat limitleri” bulunan evrelerde satılacak. Satışın ardından bir süreliğine token’ın belirli bir fiyat aralığında alınıp satılabileceği ifade edildi.

Diğer yandan Huobi yatırımcıların token satışına katılabilmesi adına bazı şartlar getirdi. Token satışa katılmak isteyen yatırımcılar son 30 gün içerisinde günde ortalama 500 HT bulundurması gerekiyor. Bu kural ilk olduğu için TOP Network için geçerli olmayacak. HT gerekliliğinin fiyat hareketine göre değişiklik gösterebileceği açıklamaya eklendi.

TOP Token Satışı

TOP token satışları 3 evrede gerçekleşecek. İlk fiyat limitli evre 26 Mart’ta TSİ 16:00 – 16:30 arasında gerçekleşecek ve bu evrede 1 TOP token’ı 0,00177 dolardan satılacak. Sonraki yarım saat fiyat 0,00213 olacak ve ardından son evrede 0,00255 dolardan satışa çıkarılacak. Ayrıca bir yatırımcı en fazla 1000 dolar değerinde token satın alabilecek. Token satışına katılabilmek için kullanıcıların kimliklerini onaylatması gerekecek.

Ethereum ERC-20 tabanlı geliştirilen proje merkezsiz bulut iletişimi üzerine yoğunlaşıyor. Top Network 20 milyar token ile arz sınırını belirledi. Token’ler 38% madenciliğe , 22% yatırımcılara, 15% ekibe, 15% vakfa, 10% iş ortaklarına ve danışmanlara ayrıldı. TOP Network daha önce özel satışında 11 milyon dolar toplamıştı.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.