Reklam

Holdex Finance’den Önemli Haberler Geliyor

10:47
7 Eylül 2021
Okuma Süresi: 5 Dakika

Bu yılın en dikkat çekici projelerinden biri olan Holdex Finance’daki son haberlerle birlikte gözler projeye dönerken, yayılan haberlere göre AVAX, SOLANA, POLKADOT, FUSHİON ve POLYGON gibi projeler ile görüşme halinde olan ekip, yeni iş birlikleri ve partnerliklerini çok yakında duyurmaya başlayacak.

Büyük Borsalar İçin Geri Sayım: Gate, Kucoin, CoinMarketCap, Coingecko ve Diğerleri Çok Yakında!

Holdex Finance; Binance Smart Chain, Ethereum ve Huobi Eco Chain ile uyumlu olmasının yanı sıra, stake havuzları ve çiftlikleri yönetmede ve desteklemede özgürlük sağlıyor. Ayrıca platform, CEX pazarlarına girmeye hazırlanıyor. Bu pazarların arasında Kucoin, Gate.io, Okex, Huobi, Bitfinex, Bithumb, Poloniex, Probit, BtcTurk Pro, Indoex, MXC, Hotbit gibi büyük platformlar da bulunuyor. Ayrıca piyasanın en büyük bilgi platformları olan CoinMarketCap, Coingecko ve CoinMarketCal sitelerinde de yayınlanacakları biliniyor.

DeFi Tarihinde Bir İlk: Holdex aracılığıyla artık mobilden Swap, Staking ve Farming işlemleri yapılabilecek!

FinTech ve DeFi alanında yenilikçi ve modernize edilmiş tekniklerle donatılan Holdex Finans yaptığı duyuru ve geliştirmelerle kripto finans piyasasında gündemde kalmaya devam ediyor. Ekip yaptığı son açıklamada gelecek yıl ortasında teslim edilmesi gereken Mobil Telefonlar için Holdex Mobil App’ın çalışmalarının sonuç verdiğini ve Roadmap’de bahsi geçmemesine rağmen DeFi tarihinde bir ilk olarak “Holdex Mobil” uygulamasını mümkün olan en kısa sürede yayına alınacağı duyurdu.

Holdex için en önemli dokümanların arasında Roadmap geliyor. Roadmap, platformun bütün plan ve proje takvimlerini içerirken, yatırımcılar için bir rehber görevi görüyor. Geliştirici ekip, henüz ICO sürecinde olmalarına rağmen Roadmap’te belirtilen Dex Platformu ve Holdex Swap geliştirmelerini tarihlerinden çok önce teslim ederek güven tazeledi. Roadmap’e göre yıl sonunda hazır olması gereken “Holdex Finance Chain” Testneti de erken tamamlayıp, yeni Mainnet güncellemesi ile kendi blockchain ağlarını aylar öncesinden aktif etmek hedefleri arasında.

Dünyanın Gözü Holdex’te

Fin-Tech ve DeFi alanında yenilikçi birçok çözümü bünyesinde barındıran Holdex Finance, şu sıralar Dünya basınının ve finansal içerik üreticilerinin de gündeminde. CoinMarketCap, Bloomberg, Yahoo Finance, Cointelegraph, Coinpedia gibi büyük kurumlar Holdex Finans hakkında inceleme yazıları yayınlarken, projenin potansiyellerine vurgu yaptı.

Aynı zamanda yüz binlerce takipçisi olan video içerik üreticileri HoldexToken’ın İCO sürecinde yatırım yaptıklarını takipçileriyle paylaşmaya devam ediyor. Tüm bunlar olurken ekip, projenin üzerinde çalışmaya ve yeni güncellemeleri paylaşmaya devam ediyor.

Yatırımcıya Güven

HoldexFinans geleneksel finans sektörünü “spekülasyon ve manipülasyona açık” olarak tanımlarken, sektörü değiştirmeyi önüne bir hedef olarak koymuş durumda. Manipülasyonlar sadece geleneksel piyasada değil; Blockchain üzerinde işlem gören bazı projelerde de mümkün olabiliyor.

Yatırımcılarını küçük yada büyük ayırt etmeden, dolaşımda olan token sayısını artırmayarak fiyatta manipülasyon olasılığının önüne geçen Holdex Platformu , ICO yatırımcıları, Airdrop kazananları ve farming, staking ödülleri hariç tüm tokenlerini her 3 ayda bir %10’u açılacak şekilde kilitleyerek yatırımcılarını koruyacağının garantisini veriyor.

Sınırlı Arz, Şeffaf Dağılım

Holdex’i güçlü yapan en önemli noktalardan biri Token arzının sınırlı olması. Bunun sebebi kullanıcıları değer kaybından korumak. Değer saklama araçlarının içinde toplam arzı sınırlı olan varlıklar, kendi piyasasında enflasyon oluşmamasını sağlarken, HoldexToken’ın toplam arzı 100 Milyon seviyesinde. Arzın yarısına tekabül eden 50 milyon Token’ın Farming ve Staking Rewards’da kullanılması ön görülürken diğer dağılımlar ise şu şekilde;

Team : 10 Milyon
Platform Development : 10 Milyon
Private sale : 5 Milyon
Exhange listing : 5 Milyon
Rewards : 5 Milyon
Advisors : 5 Milyon
Marketing : 5 Milyon
ICO : 5 Milyon

Ön Satış Devam Ediyor

Holdex Finance, ICO 1. aşamasını %97,2 başarı oranıyla tamamladı. Aşama 2 ise 0,20$ cent fiyatıyla 23 Ağustos’ta %100 başarıyla sonuçlandı. Üçüncü aşama ise 0,30$ fiyatıyla 23 Eylül’e kadar devam ediyor.

HoldexToken’ı edinmek için acele etmekte fayda var. İCO projeleri, birçok alanda yatırımcı için cazip bir eğilim olarak büyümeye devam ediyor. Çünkü henüz listelenmemiş tokenler, çok ucuzdan alıcısıyla buluşabiliyor. Örneğin Ethereum ve Ripple gibi önemli kripto paralar da ön satış gerçekleştirirken, ICO satışından alım yapanlar için kar etmenin ötesinde hayatlarını değiştirdi.

Holdex için de aynı süreci gözlemlememiz mümkün görünüyor. Çünkü ekibin açıklamalarına göre ön satıştan yalnızca 0,3$’a edinebildiğiniz bu token, borsalarda listelenmeye başlayınca minimum 1$’dan alıcı bulması bekleniyor. Toplam arzı 100 milyon adet olarak sınırlandırılan bu Token’ın yalnızca %10’una denk gelen maksimum 10 milyon adeti ilk listelemede dolaşımda olacak. Ekibin iddiasına göre, arz miktarına göre kıyasladığımızda Holdex’in bir süre sonra 75-300$ arasında alıcı bulması da ihtimaller arasında.

Merkezsiz ve Şeffaf

Holdex Finans için şeffaflık ve merkezsizlik önemli bir konu. Bunun sebeplerinin başında, merkezsiz borsaların kullanıcı varlıklarını depolamaması geliyor. Bu yüzden hacker saldırıları da Borsanın tamamen çökmesi dahil fon kaybına yol açmıyor. Bir kişinin tüm varlıklara ve veriye erişim sağlayabileceği tek bir giriş noktasının olmaması, Siber Korsanların işini oldukça karmaşıklaştırıyor.

Holdex’in bir diğer avantajı ise, Borsa içinde manipülasyon oluşturacak merkezi bir yapının olmamasından ötürü, fiyat manipülasyonu veya işlem hacimlerinde sahtecilik riskinin minimum düzeyde olması.

Sorumluluk Reddi: Bu makale sponsorlu bir yazıdır. CoinTürk, bu makale içeriğinde geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir ve sorumlu tutulamaz. CoinTürk, bu sponsorlu yazıda adı geçen şirket ve şirketin sunduğu ürün veya hizmetlerle ilgili olarak okuyucuların kendi araştırmalarını özenle yapmalarını şiddetle önermektedir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar