reklamı kapat

Hedge Trade Coin Nasıl Satın Alınır?

Yeni yatırımcıların imdadına koşan Hedge Trade nedir?
23:22
30 Ağustos 2020

HedgeTrade tamamen “sosyal yatırım” odaklı bir kripto para projesi olarak tanımlanabilir. Kripto para sektörüne yeni giren veya bu konuda acemiliğini henüz üzerinden atamayan kullanıcıların, tecrübeli kullanıcılardan yardım almasını yani sosyal yatırım yapabilmesini hedefleyen proje, kısa süre içerisinde büyük bir ilgi ve destek gördü.

Blockchain tabanlı HedgeTrade sisteminin bir de Hedge Coin isimli bir kripto para birimi bulunuyor. Kullanıcılar bu kripto parayı kullanarak çeşitli kararlar alınmasına yardımcı oluyor veya yatırım konusunda daha ileriye gidebiliyor. Peki Hedge Trade Binance kripto para borsasına nasıl bu kadar hızlı girdi ve Hedge Trade nedir?

Hedge Trade Coin Nedir?

HEDG coin (hedge) al sat yapmak isteyenlerin sayısının inanılmaz bir artış yaşaması, hedge trade nedir sorusunun da tahmin edildiği gibi artmasına neden oldu. HedgeTrade projesi sektörün tanınan isimlerinden David Waslen tarafından hayata geçirildi ve kendisine geliştirme alanında uzman olan Peter Danihel yardım etmekte.

Proje, bütün kullanıcılarını “dünya standartlarında yatırımcı ve trader” yapma hedefine sahip. Bu sadece tavsiye isteyen acemi kullanıcılara değil, aynı zamanda tavsiye vermek isteyen profesyonel kullanıcılara da hitap etmekte. Hedge coin al sat yapmak isteyenlerin çeşitli avantajları olduğu ve tavsiye verdikçe HEDG coin kazanılabildiği biliniyor.

Platformu kullanmak isteyenlerin ayrı bir cüzdan veya cihaz alması gerekmiyor ve tamamen blockchain tabanlı platforma her yerden erişim sağlanabilmekte. Hedge Trade kötü amaçlı kullanıcıları platformdan uzaklaştırmak ve başarılı kullanıcıları teşvik etmek için işlemleri daha çok gerçekleşen kullanıcıları buna göre ödüllendirmekte. Bu da acemi kullanıcının daha net bilgiye ulaşmasını, profesyonel kullanıcının ise emeklerinin karşılığını almasını sağlamakta.

Hedge Trade Coin Yorum

HEDG Coin satın almak isteyenlerin sayısında artış yaşanmasında aslında önde gelen kripto para borsalarından Bittrex’in bunu listelemesi etkili olmuş gibi gözüküyor. Bittrex listelemesinden sonra rekor bir yükseliş yakalayan HEDG Coin, sahip olduğu altyapı ve sektöre girecek olan yüzlerce belki de binlerce yeni yatırımcı düşünüldüğünde kesinlikle gelecek vaat eden bir kripto para projesi olarak görülüyor.

HEDG Coin Nasıl Satın Alınır?

Hedge Coin (HEDGE) al sat yapmak için kullanılabilecek en güvenli ve sorunsuz borsalardan birisinin Bittrex olduğu görülüyor. Bittrex kripto para borsası üzerinden HEDG Coin alıp satmak için ise öncelikle bu platforma Bitcoin göndermek gerekiyor. Bittrex şu an için sadece BTC işlem çifti ile Hedge Coin alım satım imkanı sunmakta.

Bittrex kripto para borsası  üzerinden HEDG Coin almak için aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz:

  • Borsada hesap açıp KYC işlemlerini tamamlayın.
  • KYC işlemlerini tamamlayıp onay aldıktan sonra Bitcoin cüzdan adresinize istediğiniz miktarda BTC gönderin.
  • Gönderilen BTC’ler bakiyenize eklendikten sonra Bittrex’in BTC/HEDG işlem çifti sayfasını açın.

  • Açılan bölümün sağ üst kısmında alım yapmak istediğiniz HEDG miktarını ve karşılık olarak gelecek BTC fiyatını girin. İşlemden emin olduktan sonra işlem ücretini de onaylayıp işlemi devam ettirin.
  • Böylelikle siz de en güvenli borsalardan birisi üzerinden HEDG alımı yapmış olacaksınız.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.