Hedefleri Neler? CEEK Coin ve LUNA Coin Grafikli Yorum!

Özet

  • CEEK Coin'in yükseliş için halen şansı var 0,062 dolar üstü kapanışlar kritik.

  • LUNA Coin fiyatı 10 Haziran tarihinden daha derin bir dip yapabilir.

  • Terra yönetimi birçok bölgede çeşitli ihlallerle suçlanıyor.

  • Piyasaya etkisi: Nötr
12:36
26 Haziran 2023

Bitcoin fiyatındaki dalgalanmanın ortasında altcoinler de hareketlenmeye başladı. Ancak BTCD halen yükseliyor. Bitcoin hakimiyetindeki artış altcoinler genelinde fiyat baskısı anlamına geliyor. Fakat BTC’nin 30.000 dolar üstünde nispeten yatay hareketler yapması altcoinler de ani yükseliş için gerekli fırsatı sunuyor. Peki CEEK ve LUNA Coin için güncel veriler bize ne anlatıyor?

CEEK Coin Grafik Yorum

Türk kripto para yatırımcılarının özellikle sosyal medya yönlendirmesiyle yatırım yaptığı en büyük altcoinlerden biri CEEK Coin. Ancak metaverse anlatısının son zamanlarda daha az ilgi çekmesi, piyasadaki likiditenin azalması gibi sebeplerden CEEK fiyatı da nasibine düşeni aldı. 6 Nisan 2022 tarihindeki zirveden bu yana fiyat kesintisiz düşüyor. 6 Temmuz tarihinde düşen trendi tersine çevirmeye çalışsa da popüler altcoin başarılı olamadı.

Fiyatın geçtiğimiz yıl zirvesine ulaşması için bile 10x yapması gerekiyor. Kısa vadede 0,062 doların altındaki kapanışlar tarihi 0,052 dolar dibinin tekrar test edilebileceğini gösteriyor. Gerçek bir yükseliş için 0,068 dolar üstü kapanışlar izlenebilir mevcut görünüm ilerleyen saatlerde BTC’nin destek testi yapma ihtimalini de düşünürsek düşüş eğilimli.

LUNA Coin Grafik Yorum

Kurucular aranıyor ve Do Kwon hapiste üstelik dolandırıcılıktan sahteciliğe kadar çok çeşitli suçlamalar var. Buna rağmen LUNA Coin spekülatif kazanç peşinde koşan yatırımcıların odağı olmaya devam ediyor. Eğer hacimler yükselmezse Binance gibi büyük borsalar davaları da gerekçe göstererek zincirleme delist duyuruları geçebilir. Yatırımcıların en kötüye hazırlanması gerekiyor. Temel tarafta durum çok kötü peki grafik bize ne anlatıyor?

Fiyat tüm zamanların en düşük seviyesine 10 Haziran çöküşünde ulaştı. LUNA Coin 0,47 dolara kadar düştü ve aşırı satışlar bir sonraki dalgada daha derin bir dip getirebilir. Kısa vadede düşüşün tersine dönmesi için 0,73 dolar üstü kapanışları izleyebiliriz. Bence bu saatten sonra altcoinlerde büyük bir ralli dönemine girmeyeceksek LUNA Coin spekülatif trade yapanlar için bile cazibesini kaybetmiş olabilir. LUNA bugün bile ATL rakamına halen yakın ve 10 Haziran tarihinde alım yapanlar hariç yatırımcıların çoğu zararda bekliyor. Uzun vadede LUNA Coin’in riski artıyor.

Haberlerimizi Telegram, Instagram, Facebook, Twitter ve Youtube hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar