Haziran Ayında Bu Altcoinlerin Enflasyonu Zirve Yapacak! Fiyatları Düşebilir Kilit Açılışlarına Dikkat!

Özet

  • WuBlockchain, Haziran ayında dolaşımındaki arzında artış gerçekeleşecek on kripto para birimine dikkat çekti.

  • TheUnlocks verilerine göre Haziran ayında büyük miktarlarda kilidi açılacak olan kripto para birimleri 1INCH, SUI, DYDX, APT, BLUR, BIT, APE, IMX, RON, OP token.

  • Geçen aylarda Optimism'de de benzer bir durum yaşanmıştı ve OP token'ın dolaşımdaki arzında önemli bir artış meydana gelmişti.
18:25
1 Haziran 2023

Blockchain ve kripto para ekosistemine ilişkin haber paylaşan WuBlockchain, Twitter hesabından yaptığı bir paylaşım ile TokenUnlocks verilerini paylaşarak Haziran ayında kilidi açılacak ve dolaşımdaki arzı artacak olan on kripto para birimine dikkat çekti. 1INCH, SUI, DYDX, APT, BLUR, BIT, APE, IMX, RON, OP olmak üzere bu on kripto para biriminin dolaşımdaki arzı Haziran ayında artacak. Kilitlerin açılmasının ardından ortalama 500 milyon dolar değerinde kripto varlık dolaşıma girmiş olacak.

Bu 10 Kripto Para Biriminin Dolaşımdaki Arzı Artacak

Blockchain ve kripto para ekosistemine ilişkin haberler paylaşan Çin merkezli haber kaynağı WuBlockchain, Twitter hesabından yaptığı bir paylaşım ile Haziran ayında dolaşımdaki arzı artacak olan kripto para birimlerine dikkat çekti ve TokenUnlocks’un verilerini paylaştı.

TokenUnlocks’un verilerine göre Haziran ayında 1INCH, SUI, DYDX, APT, BLUR, BIT, APE, IMX, RON, OP olmak üzere bu on kripto para birimi adına büyük ölçekli kilit açılışları olacak. Bu on kripto para biriminin dolaşımdaki arzı ve enflasyonunda önemli bir artış meydana gelecek. Kilidi açılacak kripto para birimlerinin güncel değeri ise 500 milyon doların üzerinde.

Fiyat Performansını Nasıl Etkileyecek?

Birçok analist, dolaşımdaki arzın ve kripto para birimindeki enflasyonun artmasıyla beraber fiyat performansının da olumsuz etkilenebileceğini öne sürdü. Geçmişte Optimism’de de benzer bir durum yaşandı. Milyonlarca dolar değerinde OP token’ın kilidinin açılmasının ardından OP token’ın dolaşımdaki arzı kısa bir süre içerisinde önemli bir artış kaydedildi. Dolaşımdaki arzda yaşanan bu artış, fiyat performansında da negatif bir etki yarattı.

1INCH, SUI, DYDX, APT, BLUR, BIT, APE, IMX, RON, OP’de kilitlerin açılmasıyla güncel fiyatlar ile ortalama 500 milyon dolar değerinde kripto para dolaşıma girmiş olacak.

Sorumluluk Reddi: Bu yazıda yer alan bilgiler kesinlikle yatırım tavsiyesi içermez. Yatırımcılar, kripto para birimlerinin yüksek volatiliteye sahip olmaları dolayısıyla risk taşıdıklarını bilmeli ve işlemlerini kendi araştırmaları doğrultusunda gerçekleştirmelidir.

Haberlerimizi Telegram, Instagram, Facebook, Twitter ve Youtube hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar